Środa, 19 czerwca 2019 r.

Piłkarze Wisły już trenują

Po dwóch dniach obowiązkowych badań lekarskich po raz pierwszy na murawę w letnim okresie przygotowawczym wyszli piłkarze Wisły Kraków. Wprawdzie wciąż w jeszcze niepełnym składzie, ale i tak na boisku trener Maciej Stolarczyk miał do dyspozycji 26 zawodników.

A będzie ich jeszcze więcej, bo na razie nieobecny był choćby Jakub Błaszczykowski, który czeka na narodziny potomka, a poza nim na zajęciach zabrakło choćby Patryka Małeckiego, który na razie ustalić musi z klubem swoją piłkarską przyszłość. Z zespołem, mimo zapowiedzi, nie trenował jeszcze Denys Bałaniuk, który załatwiał jeszcze sprawy formalne. Nieobecni są także Vukan Savićević i Mateusz Lis. Ten pierwszy dostał dłuższy urlop, w związku z występami w swojej reprezentacji, a jak wiadomo nasz bramkarz przygotowuje się do kolejnych meczów kadry U-21, która walczy na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, które odbywają się we Włoszech.

Z zespołem po raz pierwszy ćwiczyli za to nasi nowi zawodnicy - Rafał Janicki, David Niepsuj oraz Michał Mak. Mimo wygasających kontraktów i wciąż nie do końca pewnej przyszłości - na zajęciach stawili się Paweł Brożek, Łukasz Burliga oraz Rafał Pietrzak. W treningu brali też udział Piotr Świątko i Kacper Chorążka, którzy wrócili do Wisły po okresie wypożyczenia do Hutnika Kraków.

Dodajmy, że tylko indywidualnie trenowali Jakub Bartosz i Maciej Sadlok.


 Redakcja
Foto: Krzysztof Porębski

Tagi:




Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Kibic z Polski
Kibic z Polski
Zobaczcie ludzie na Bate Borysów ! Klub z biednej Białorusi ,klub w niebogatym Borysowie . Awansowali już kilka razy do ligi mistrzów, awansowali już kilka razy do Ligi Europy .Zarobili od UEFA 10-tki mln euro a dziś Piast mistrz Polski drży przed potęgą z Białorusi ! Klub z Białorusi spokojnie zarządzany,zmiany trenerów bardzo mało ,wykupowanie wyrózniąjących się zawodników z ligi białoruskiej .Dziś mamy silny klub z pięknym stadionem .Napisałem to, bo Wisła Kraków,Lech Poznań czy Legia Warszawa mogła być na miejscu Bate Borysów! Te 3 kluby nawet miały dużo większe szanse! Mają siedziby klubów, które są w dużo większych atrakcyjniejszych miastach ! Mają wiecej kibiców ,a na pewnym etapie miały dużo więcej kasy! Czym się rózni Bate od Legii,Wisły czy Lecha? Bate miał i ma lepszych działaczy! Mioduski,Rutkowski czy Sarapata to mierni działacze a ta ostatnia Pani to oszustka . Mamy pecha do działaczy ! Cierpi cała polska liga! Główne grzechy czołowych polskich klubów:częste zmiany trenerów, głupie i nietrafione transfery,brak cierpliwośći,pazerność i głupota:-(

44            -2