Środa, 17 lipca 2019 r.

Wisła nawiązała współpracę z firmą eBilet

Wisła Kraków uruchomiła kolejny kanał dystrybucji biletów. Tuż przed startem sezonu nawiązała z firmą eBilet współpracę dotyczącą sprzedaży wejściówek na mecze ligowe "Białej Gwiazdy".

Od teraz wiślaccy fani będą mogli zakupić bilety w serwisie eBilet.pl. Współpraca dotyczy sprzedaży biletów na wybrane miejsce w danym sektorze Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Klub uruchomił sprzedaż na wszystkie mecze ligowe przy R22 w tym roku kalendarzowym.

Bilety można nabywać pod linkiem »

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

pumex77
Polska język, trudna język
"Wisła Kraków bilety na mecze PKO Ekstraklasy już w sprzedaży" - cytat ze podlinkowanej powyżej strony... :-( miłego dnia

11            -10
~~~do pumex77
do pumex77
Tak trudny język, że piszesz "ze podlinkowanej"? :-)

17            -5
adeks9
do pumex77
A co z tym zdaniem jest nie tak?

10            -6
pumex77
drogi adaksie9 i do pumexie77
1. Zdanie, moim zdaniem:), powinno brzmieć: Bilety na mecze drużyny Wisły Kraków, w PKO Ekstraklasie, już w sprzedaży; Wyrażenie "Wisła Kraków bilety" na początku zdania, jest nie po polsku. Autor tekstu, korzystający zapewne z jakiegoś automatycznego systemu lub tłumacza, pisze jakby "Wisła Kraków bilety" to była nazwa sprzedawanej usługi. Nazwą usługi są jedynie "bilety", oczywiście na mecze Wisły Kraków. 2. Moja uwaga dotyczy składni w zdaniu, nie wyrazów. Linkować, Podlinkować, to określenia, które dawno weszły do języka potocznego, prawda? Nie wstydzę się, że ich używam :)P miłego dnia k.

4            -5