Poniedziałek, 29 lipca 2019 r.

Bilety na mecz z Górnikiem już w sprzedaży!

Po remisie w Gdańsku piłkarze Wisły Kraków rozpoczynają przygotowania do swojego trzeciego już meczu ligowego w sezonie 2019/2020. W nim zmierzą się na własnym stadionie z ekipą Górnika Zabrze, a potyczkę tę zaplanowano na poniedziałek, 5 sierpnia, na godzinę 18:00. W wiślackich punktach sprzedażowych można już nabywać wejściówki na to spotkanie!

Znajdziesz je w Strefie Kibica, a także za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl, w Kafeterii MyBenefit, a także na portalu KupBilet.pl. Ponadto wejściówki można nabywać w wybranych punktach Kolporter oraz w salonach Empik.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków nie jest wymagana Karta Kibica, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł. Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez Internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Bilety w Strefie Kibica można zakupić:

- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w sobotę i w niedzielę w godzinach od 11:00 do 16:00;
- w dniu meczu od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.

Uwaga! Sprzedaż biletów przez Internet zostanie zakończona w dniu meczu o godzinie 18:45.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Zły
Do wszystkich
No to fajnie i jazda po bilety pokażmy że w poniedziałek Wisełka ma wiernych fanów

66            -3
~~~Cała Wisła zawsze razem
Wszyscy na mecz
Wisła jest nadal w trudnej sytuacji finansowej więc każdy z nas powinien zmobilizować się I przyjść w poniedziałek ,zabierzcie znajomych ,rodzine która akurat przebywa na wakacjach, niech każdy namówi chociaż jedną osobę, do zobaczenia na meczu.

54            -3
Gannicus
Ech
Raczej mnie zabraknie na meczu(oczywiście karnet mam lecz ciężko dostać urlop na jeden dzień w okresie wakacyjnym) dlatego wszyscy co maja wakacje i wolne bez ociągania się macie się zjawić na tym meczu.Do boju Wisełko!! P.s.Skoro jest mniej meczy w poniedziałki to liczę że wyrobiliśmy swoją normę z meczami u siebie w ten dzień.

42            -2
janly
Wszyscy na R22 !!
Trzeba pomóc dopingiem i zarazem finansowo naszą Wisełkę. Ja jadę z urlopu prawie 450 km aby być na meczu i wracam z powrotem. Więc nie szukajcie wymówek i jazda po bilety kto jeszcze nie ma I do zobaczenia na meczu!!

33            -7
~~~Kibic
Kibic
A licznik gdzie

22            -2