Piątek, 30 sierpnia 2019 r.

Wisła rozmawia o wypożyczeniach młodych piłkarzy

Wiele wskazuje na to, że jeszcze przed zamknięciem letniego okienka transferowego krakowską Wisłę opuścić może czterech piłkarzy, którzy przeniosą się na wypożyczenia. Artur Balicki jest blisko II-ligowej Pogoni Siedlce, Piotr Świątko trafić może do spadkowicza z Ekstraklasy - Miedzi Legnica, a Daniel Morys i Patryk Plewka do innego drugoligowca - rzeszowskiej Stali.

- Na dziś to wygląda tak, że te wszystkie tematy na kilka dni przed zamknięciem okna są. Artur Balicki w Pogoni Siedlce, czy Piotr Świątko w Miedzi Legnica, a także temat Patryka Plewki i Daniel Morys w Stali Rzeszów, ale są to tematy, w których decyzje zapadną w najbliższych godzinach i dniach, tak jak się kończy okienko - mówił trener krakowskiej Wisły, Maciej Stolarczyk. - Chcemy, aby Ci chłopcy się rozwijali i jeśli będą mieli możliwość gry w tych zespołach, to wyrażę na to zgodę, bo nie chcę wstrzymywać ich rozwoju. Poprzez grę w niższej klasie może on być kontrolowany i może następować bardziej rozwojowo, niż w naszych rezerwach w IV lidze. Jeśli jednak chodzi o finalizację, to może ona nastąpić w najbliższych dniach - zakończył trener.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

xavier5556
Środkowy pomocnik
Środkowy pomocnik Zgadzam się, ale jednak wypożyczenie Plewki, jeżeli przyjmiemy, że nie przyjdzie już żadne środkowy pomocnik to błąd, bo aktualnie mamy Savicevica , Bashe(kontuzja), którzy mogą grać jako 6 i 8 to trochę mało bo nie wyobrażam sb Silve Lub Boguskiego na defensywnego ..;/ Liczę na jedno wzmocnienie fajnie jakby był to Kobjlar mimo wszystko.

10            -31
~~~olooo
Plewka
nich lepiej idzie na wypożyczenie,jeszcze go nie widzę w podstawowym składzie,jeden występ udany a tak to serie błędów i druga linia dziurawa

34            -4
~~~superwisł a
Plewka
Przed sezonem mówiło się o Dynamie Zagrzeb, teraz Stal Rzeszów, ciekawe

21            -5
~~~markos
Napastnik z Bałkanów
Trener Stolarczyk, mówił na dzisiejszej konferencji prasowej, że Wisłę może jeszcze wzmocnić napastnik z Bałkanów, ale "musimy być ostrożni, bo to nie zależy od nas, wszystko do poniedziałku się wyjaśni".

25            -3
~~~Jarek
Zza bramki
Tym napastnikiem Łukasz Zwoliński , regularnie strzela w lidze Chorwackiej , ale tęskni za grą przy pełnych trybunach , na jego meczach w Goricy 1500 osób

24            -5
szczebelek
Niepotrzebni zawodnicy na tu i teraz.
O ile na prawej obronie, na środku obrony to tych piłkarzy trochę jest, to w środku pola mamy prowizorkę z piłkarzy, którzy grali na innych pozycjach. Po odejściu Bałaniuka i wypożyczeniu Balickiego ( po odejściu piłkarzy niepotrzebnych) jest miejsce dla napastnika jak i środkowego pomocnika... Plewka nie jest wybitny, ale w takim razie Szota i Pawłowski muszą być lepsi na treningach.

13            -1
~~~POLO
POLO
Teraz to my nie mamy nawet zmiennika dla Brożka!:rotfl:

7            -11