Sobota, 7 grudnia 2019 r.

Michał Mak: - Nie możemy tak łatwo tracić bramek

- Nie możesz w takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy, grając na wyjeździe i mając dwukrotnie prowadzenie stracić trzy bramki w piętnaście minut. To jest nie do wytłumaczenia i ciężko coś powiedzieć. Taki mecz, w którym naprawdę myślimy, że się przełamiemy, w którym przerwiemy tę fatalną passę, mamy go pod kontrolą i nagle bramka na 2-2, rzut karny i konsekwencja trzeciej bramki, czyli czwarta. Tak nie może być, nie możemy tak łatwo tracić bramek - powiedział po porażce w Zabrzu pomocnik krakowskiej Wisły, Michał Mak.

- Pierwsza połowa to szybko strzelony dla nas gol i kontrola tego meczu, fajnie wybijaliśmy Górnika z rytmu i tak naprawdę, to do przerwy nam nie zagrozili. Mądrze się przesuwaliśmy. W drugiej połowie te pierwsze 25 minut było niezłe, a po bramce na 2-1 dla nas byłem pewien, że to dowieziemy. Z przebiegu meczu kontrolujemy i myślimy, że nic nam się nie stanie i nagle nie wiem co się stało, bo ciężko to wytłumaczyć, żeby w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy, w której gramy o utrzymanie, o życie tego klubu, żebyśmy stracili trzy bramki w piętnaście minut. To jest niedopuszczalne - dodał rozgoryczony zawodnik.

Pomocnik Wisły został zapytany o zmiany dokonane przez trenera, które niezaprzeczalnie wpłynęły na losy spotkania. Po zejściu Pawła Brożka i Jakuba Błaszczykowskiego ofensywna gra zespołu "Białej Gwiazdy" przestała bowiem poniekąd istnieć.

- Kuba i Paweł to są nasze najmocniejsze ogniwa w przodzie. To była decyzja trenera i trzeba to uszanować. Są inni, którzy czekają na szansę, taka była decyzja trenera. Na pewno Paweł do tego momentu grał bardzo dobry mecz i nie mnie to oceniać - skwitował Mak.

- Jesteśmy w fatalnej sytuacji, ale dopóki piłka w grze będziemy walczyć. Nie poddamy się i postaramy się już w piątek za tydzień u siebie przerwać tę passę, bo to jest wstyd, żeby tak zasłużony klub był na takiej pozycji i miał tak fatalną serię - przyznał ponadto zawodnik.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~prawdziwa Wisła☆ ;
Brozek Mak KUBA pawlowaki chuca
wczoraj Dali Rade .. niestety Bez Kuby i Brożka Wisła nie dała rady 😕. jeśli chcemy się utrzymac potrzeba 3 POŻADNYCH wzmocnienia a Ci połtarze mają dać jakośc od razu .. ciężkie zadanie . goście pokroju Imaz Lopez ` llonch potrzebni na juz i Dobry stoper

19            -2
~~~Kibol z Reymonta
Idę o zakład ,że jak.....
Wisła spadnie a Stal Mielec awansuje to ten grajek zawita do Mielca i nadal bedzie grał w Ex z bratem.

8            -25