Czwartek, 12 grudnia 2019 r.

Co najmniej cztery miesiące rekonwalescencji Krzysztofa Drzazgi

Napastnik Wisły Kraków, Krzysztof Drzazga, który w meczu ligowym z Lechią Gdańsk nabawił się kontuzji, poddany został wczoraj zabiegowi operacyjnemu więzadeł stawu kolanowego.

Rekonwalescencja potrwa minimum cztery miesiące.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

kongo
za szybko
po czterech miesiacach to skończy sie jak z Milikiem.Co najmniej 6-7 miesiecy przerwy a najlepiej 9 w przypadku takich kontuzji.

22            -3
~~~maxi
zdrowia
szkoda chlopa tak po ludzku,moze nie stanowi o sile naszego zespołu ,może większe wszyscy mieli oczekiwania ale jednak szkoda ,zawsze był jakas alternatywa dla wiecznie młodego Brozka(który nie raz był wyszydzany ze stary ze zajmuje miejsce młodym)a teraz znow kłopot brozek nie wytrzyma więcej niż 70min i pozostaje Buksa ,tylko czy to nie zawczesnie dla tego młodego chłopaka ,co jak nie da rady,co jak go ta odpowiedzialność przygniecie....

22            -3
Maxi
Życzę mu dużo dużo zdrowia
I powrotu do gry nie koniecznie w Wiśle . Uważam go za jednego z najgorszych napastników Wisły w jej historii poza paroma meczami prezentował poziom 2, 3 ligowy . Ale zdanie o jego grze to jedno a zdrowie to drugie . Dobrze mu życzę .

12            -21
GrzegorzS
W przypadku zawodnika, któremu kontrakt
kończy się w 30 czerwca następnego roku poważnie ogranicza jego walke o przedłużenie umowy. Pewnie rechabilitacja będzie trwała cały czas i będzie praca na siłowni czy basenie, ale do realnego treningu chłopak wrócj może w kwietniu. Straci tez najważniejszy w naszym systemie moment przygotowań zimowych do sezonu. Szkoda chłopaka, bo ten uraz złapał w walce po faulu rywala, który za to nwet nie zobaczył kartki a faulował od tyłu. Nic trzymam kciuki za powrót do zdrowia bo przyzwoitej formy po takim urazie będzie szukał rok.

18            -4
~~~Benek
Zdrówka
Trzymaj się Krzychu.

27            -1
Ravwell
Zdrowia!
Szybkiego powrotu do zdrowia i treningów Krzysztofie! :)

22            -1
~~~Pozdro
Pozdro
Krzychu trzymaj się szybkiego powrotu czekamy na twoje bramki

23            -2
szczebelek
I wszystko jasne.
Sprawa jest prosta, wyleczyć i odpalić bez sentymentu w czerwcu...

4            -10
~~~kazek
Odpalacie chłopaka, ale przecież w poprzednim sezonie
zdawał się łapać wiatr w żagle i iść cały czas w górę. Problemy pojawiły się w tym sezonie, a szczególnie nasiliły po odejściu Radosława Sobolewskiego. Ale to dziwnie pokrywa się z formą reszty zespołu, może poza Buchalikiem. To nie on był problemem, a niestety jakiś błąd lub błędy, które popełniono w trakcie przygotowań do sezonu i już w jego trakcie. Wiem, że istnieją tu osobniki, które najchętniej odpaliłyby każdego obecnego Wiślaka(może Kuba by się ostał, ale sądząc po niektórych komentarzach tzw. "kibiców" ostatnio, to i to nie jest pewne). Wiem, że zawsze znajdą się ci, co będą pisać, że jest cacy, ale to ten wstrętny Boguski/Janicki/Sadlok/Drzazga/Jean Carlos/Savicevic/Lis wszystko psują, ale to też jest uproszczenie. Gra cała drużyna - wygrywa cała, przegrywa cała. Czasem ktoś popełnia katastrofalny błąd, bo zostaje wrzucony w sytuację trudną przez serię innych, malutkich błędów kolegów. Luzujcie, a decyzję o odpalanie lub dawaniu szansy zostawcie sztabowi szkoleniowemu

4            -4
szczebelek
W małym budżecie nie ma miejsca na litość.
Przez to, że Drzazga jest na kontrakcie, to wzięto uzupełnienie w postaci Zdybowicza oraz uznano, że Buksa dostanie szansę. Zostawmy Krzyśka, a za rok płaczmy dalej, że nie strzela bramek. :D Przed kontuzją miał kilkanaście spotkań by się pokazać, wywalczyć miejsce w jedenastce i nastrzelać bramek.

2            -2