Czwartek, 12 grudnia 2019 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Pogonią

W porównaniu do spotkania sprzed tygodnia z Górnikiem Zabrze, nie uległa zmianie sytuacja kadrowa zespołu Wisły Kraków, przed czekającym nas już w piątek meczem ligowym z Pogonią Szczecin. Wciąż trener Artur Skowronek nie będzie mógł bowiem liczyć na Davida Niepsuja, Kamila Wojtkowskiego oraz Vukana Savićevicia, którzy mają być już jednak gotowi do gry na finałowy mecz bieżącego roku, z ŁKS-em Łódź. Oczywiście szkoleniowiec nie będzie też mógł liczyć na Krzysztofa Drzazgę i Emmanuela Kumaha.

Warto dodać, że do dyspozycji szkoleniowca są zawodnicy, którzy przed tygodniem zeszli z murawy przed czasem, a więc Paweł Brożek i Jakub Błaszczykowski.

- Paweł jest do dyspozycji na 100%, Kuba to samo - mówił dziś Skowronek. - Mocno indywidualnie pracują Niepsuj, Wojtkowski i Vukan. Pracują też interwałowo i będą brani pod uwagę na mecz z ŁKS-em. No i Krzysiek Drzazga jest po zabiegu, wczoraj go miał i zacznie za chwilę rehabilitację - dodał trener.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Wilga
11
raz w łeb!

19            -52
zbyszek
raczej znowu porażka
miałbym nadzieję nawet na zwycięstwo, jeśli Paweł i Kuba byliby w stanie wytrzymać cały mecz, a Janicki (zwłaszcza on), Klemenz i Sadlok usiedli na ławce (a najlepiej na trybunach). Tylko wtedy kto za nich? W tym roku już nic nie osiągniemy, trzeba pilnie sprowadzić min. 2-3 dobrych obrońców i chociaż jednego napastnika (z całym szacunkiem dla Pawła, ale on już nie daje rady fizycznie) - wtedy wiara i nadzieja wróci.

21            -11
~~~fan1978
kibicujemy do końca!......
......z liderem jutro będzie ciężko, i nawet porażkę po walce trzeba przeżyć. Ale trzeba zrobić wszystko żeby zdobyć punkty w Łodzi w następnej kolejce bo one mogą potem decydować!

20            -5