Niedziela, 15 grudnia 2019 r.

Lukas Klemenz najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Pogonią

Po niebywałej serii porażek - piłkarze Wisły Kraków wreszcie dopisali do swojego dorobku komplet punktów! Wielki kamień spadł więc z serc całej wiślackiej społeczności, a że przeciwko liderującej przed tym spotkaniem Pogoni - zespół "Białej Gwiazdy" rozegrał niezwykle ambitne zawody, więc nie ma się co dziwić, że praktycznie w komplecie podopieczni trenera Artura Skowronka otrzymali od Was całkiem niezłe oceny. Najlepszą zaś strzelec "złotego" dla nas gola - Lukas Klemenz, którego grę oceniliście w dziesięciostopniowej skali na 7.16 punktów.

I choć tylko zwycięzca otrzymał od Was "siódemkę", to warto bez wątpienia podkreślić fakt, że aż ośmiu kolejnych wiślaków otrzymało noty rozpoczynające się od "szóstek" - co z kolei sprawia, że od naprawdę dawna nie mogliśmy pokazać aż tak dobrej średniej dla całego zespołu. Ta wynosi bowiem 6.14 punktów i jest to trzeci wynik w bieżącym sezonie!

Mając ogromną nadzieję, że podobnie dobre oceny będziemy mogli przedstawić po ostatnim spotkaniu w tym roku, który zagramy w czwartek w Łodzi, zapraszamy Was do zapoznania się z kompletem not po potyczce z Pogonią.

Oto one:

Lukas Klemenz 7.16
Jakub Błaszczykowski 6.77
Vullnet Basha 6.56
Paweł Brożek 6.30
Michał Buchalik 6.20
Víctor Moya Martínez 6.16
Damian Pawłowski 6.13
Michał Mak 6.07
Maciej Sadlok 6.02
Łukasz Burliga 5.87
Rafał Janicki 5.49
Rafał Boguski 4.94

Pozostałe oceny:
Atmosfera na trybunach 7.05
Praca trenera Artura Skowronka 6.49
Gra Wisły w defensywie 6.34
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 6.29
Gra Wisły w ofensywie 5.82
Gra zespołu: Pogoń Szczecin 4.70
Praca sędziego - Zbigniew Dobrynin 4.51

Marcin Wasilewski i Jakub Bartosz - grali zbyt krótko i nie byli oceniani w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięło udział 1 869 osób.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Prawdziwa Wisła☆
ważny mecz z lks
A po nim apeluje do kibiców o nabycie karnetów na wiosnę wierząc ze drużyna zostanie wzmocniona .. Kto oglądał kulisy z piątkowego meczu przy R22 ten już widział to co powinien. Kuba jest nasza nadzieja na lepsze jutro wiec Musimy dać radę w tym ciężkim sezonie i utrzymać się w lidze a Wierzę w to że się uda. Tylko Wisla

73            -3
~~~Prezes.
Gratulacje dla KlemenzA I PROTEST DO PZPN
Pytam ZARZĄD kolejny raz - czy mamy jeszcze Prawników, którzy złożą protest do PZPN w sprawie jawnego OSZUSTWA w meczu Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze. Chodzi o domniemanie WYDRUKOWANIA MECZU. Chodzi o kilkadziesiąt MILIONÓW, które będą musieli spłacić Ci Panowie, jeśli Wisła poniesie w za ich postępowanie w przyszłości konsekwencje. Czy Zarząd wniesie do PZPN i UEFA prawdopodobnie zamierzone działanie sędziego Frankowskiego i Przybyła (VAR), którzy jak w Lidze + potwierdzili dziennikarze (a przynajmniej sprytnie uciekli od potwierdzenia) jawny błąd Sędziów. Nie mnie oceniać to nieudacznictwo (zamierzone działanie - mamy od tego VAR - usankcjonowany przez UEFA). Barcelona krzyczy na całą Europę po jawnym oszustwie link », my siedzimy cicho. Tym razem chwalę Trenera Probierza za odwagę. On wyłby z bólu , a jego krzyk słyszałaby Europa!!! Zarząd do pracy, nie tędy droga - MACIE NASZĄ WISEŁKĘ bronic na Wszystkich Frontach !!!!Jeśli wspomniani sędziowie popełnili zamierzone oszustwo mają odpowiedzieć DYSCYPLINARNIE, KARNIE, a przede wszystkim FINANSOWO. Jeśli na ich koncie będzie do spłaty kilka milionów złotych zadośćuczynienia Wiśle Kraków, oduczą się takiego gangsterskiego zachowania przy wykonywaniu zawodu. ZARZĄD DO PRACY !!!

58            -18
TTT
Do prezes
Wiesz co ja to się tylko dziwię Bońkowi. Jeśli dalej tak pujdzie to zostanie im w lidze tylko ich ukochaną Legia a w zapowiedzi meczowej będą mogli powiedzieć " za tydzień wielki klasyk bo zagra Legia że Stałą Mielec" za niedługo ekstraklasa zamieni się w totalne pośmiewisko że stadionami podworkowymi bez kibiców. Polska ma taki potencjał w kibicach że aż krew mnie zalewa że Ci nieudacznicy z polskiego związku piłki kopanej nie potrafi tego wykorzystać. Nasi sędziowie to chodząca tragedia a każdy mecz który sędziują na arenie międzynarodowej to jedna wielka kontrowersja co zresztą opisują zagraniczne gazety. Czy tego chcą czy nie ta liga bez Legii Wisły i Lecha jest chu...warta.

28            -6
stary wiślak
~~~Prezesie!
Na jakiej podstawie twierdzisz ,że w skrajnym przypadku "ci panowie" będą musieli spłacić te miliony? Kto i jak im udowodni"jawne oszustwo"? Popatrz na to okiem realisty,a nie rozemocjonowanego kibica.Nie ma takiego ciała decydenckiego,które by mogło jednoznacznie stwierdzić,to "jawne oszustwo". W najlepszym przypadku zostało by to zakwalifikowane,jako rażący błąd i w konsekwencji karę dla sędziego.Skąd wezmą się dowody na celowe działania sędziów,w złej wierze???? Punktów nikt nam nie przywróci,a o ewentualnych,milionowych roszczeniach nawet nie marz.Niestety,każdego kibica Wisły bulwersuje sędziowanie w tym meczu,ale temat,moim zdaniem jest zamknięty. Punktów nam nikt nie przywróci,a o to najbardziej chodzi.

31            -13
~~~stary wiślak
@stary wiślak
odkąd istnieje internet posługiwałem się tym właśnie nick-iem. To że nie piszę teraz na forum nie znaczy że umarłem. stary wiślak to ja.

9            -8
stary wiślak
~~stary wiślak!
Otóz w dobie internetu,każdy znak ma znaczenie. Ty jesteś "~~~stary wiślak",a ja "stary wiślak" bez "~~~". I w tym cały problem,ze mamy niby te same nicki,a nie te same. Teraz chyba rozumiesz?

3            -14
stary wiślak
~~~stary wislak!
Nie wiem kto był pierwszy na tej stronie,być może ty. Ale obaj jesteśmy zarejestrowani legalnie i ja jestem stary wislak,bez"~~~" a ty z tym"~~~". Wszelkie pretensje kieruj do moderatora,nie do mnie.

2            -12
kibic 357
Klemenz
Może na odmianę kilka słów o głównym bohaterze - Lukas przyszedł jako niechciany zawodnik , lecz dość szybko zaczął prezentować niezły poziom. Dobrze gra ciałem i głową , lecz do poprawy wyprowadzanie piłki od własnej bramki. Moim zdaniem czyni sukcesywne postępy i wyrasta na ostoję obrony. Kto powinien z nim grać " na stoperze" pozostawiam trenerowi , lecz cała gra obronna w ostatnim czasie się poprawiła. Cały zespól broni i cały/ z zachowaniem rozsądku/ atakuje a Lukas strzelił decydująca bramkę. Zawodnik ambitny , widać , że żyje wydarzeniami boiskowymi a dobrze kierowany może nam dać jeszcze wiele radości.

24            -3
~~~-Optyk
do starych WIślaków
Panowie dajcie na luz, bo za chwilę to będzie większa heca nie mp3 na Kałuży. ;-)

14            -5
stary wiślak
~~~ optyk!
Nie ja ruszyłem temat,tylko użytkownik "~~~" stary wislak. Prześledż kolejnośc postów i nie miej równych pretensji do nas obu.

4            -9