Niedziela, 15 grudnia 2019 r.

Canal+ Sport: Lukas Klemenz w jedenastce kolejki

Po wielu tygodniach przerwy - znów piłkarz krakowskiej Wisły znalazł się w najlepszej jedenastce kolejki, którą wybiera Canal+ Sport. Ostatni raz miało to bowiem miejsce po serii gier numer siedem! W kolejce dziewiętnastej na takie wyróżnienie zasłużył natomiast Lukas Klemenz.

Oto pełna "jedenastka" 19. kolejki:

Marek Kozioł (Korona) - Mateusz Spychała (Korona), Lukas Klemenz (Wisła), Artur Jędrzejczyk (Legia) - Mateusz Młyński (Arka), Petr Schwarz (Raków), Luquinhas (Legia), Mateusz Cholewiak (Śląsk) - Sebastian Musiolik (Raków), Jesús Imaz (Jagiellonia), Jarosław Niezgoda (Legia).

Piłkarzem kolejki został Niezgoda.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Atomor
Brawo
W tej kolejce bardzo pomógł wygrać nam ten mecz i dla mnie tez to był zawodnik tego meczu. Druga sprawa: jaka spadła krytyka jak w naszej prasie pojawiła się informacja ,że jesteśmy zainteresowani Muszolikiem,ale mierzmy siły na zamiary,myślicie ze sprowadzimy tak młodego gościa gdy będzie już miał na koncie np z 10 goli lub więcej ,wtedy to tylko obejdziemy się smakiem.Zaufajmy fachowca {ja nie wiem czy byłby to dobry transfer czy nie,zwłaszcza teraz,ale potencjał w nim jest).Też mi się marzą transfery takich graczy jak Nikolic,królów strzelców swojej ligi,ale wierze ze choć w części uda nam się sprowadzić takich no name tej klasy jak Carlitos Imaz i im podobni.

32            -5