Środa, 18 grudnia 2019 r.

Z ŁKS-em bez Kamila Wojtkowskiego

Wprawdzie przed niespełna tygodniem zapowiedzi były inne, ale nie okazały się one aż tak optymistyczne. W spotkaniu kończącym 2019 rok, w którym zmierzymy się z ŁKS-em, trener Artur Skowronek nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich dochodzących do zdrowia zawodników, bo wciąż na uraz narzeka Kamil Wojtkowski.

- Kamil nie doszedł do pełnej sprawności i nie będzie brany niestety pod uwagę, cały czas walczy o siebie. Tego piłkarza nie będzie, ale reszta na szczęście jest do dyspozycji. Dziś mamy jeszcze rozruch przedmeczowy i daj Boże, żeby wszyscy byli na meczu zdrowi - powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej trener Artur Skowronek.

Dodajmy, że poza Wojtkowskim nieobecni będą też rekonwalescenci - Krzysztof Drzazga oraz Emmanuel Kumah.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Artur_190 6
Kamil
Ma ktoś info czy Kamil chce dalej u nas grać czy przebiera tylko nóżkami, żeby ogłosić po nowym roku, że podpisał z kimś kontrakt?

55            -6
brlek
Kontuzja
Wie może ktoś co to za kontuzja co ma Wojtkowski? Bo widziałem go parę dni temu w Bonarce i wyglądał i chodził całkiem zdrowo :P

43            -4
~~~TomMeGust a77
Biedak
Widocznie go jeszcze trzyma po niedawnym wypadku samochodowym...

51            -3
szczebelek
Zdziwiony.
Myślałem, że Basha jest kontuzjowany, bo zszedł z boiska jakby nogę mu nogę urwało. Wojtkowski? Nigdzie nie było o przedłużeniu kontraktu, więc teraz może podpisać z kim chce.

28            -4
~~~Rom
Wojtkowski
@Artur Niech Kamil się lepiej zastanowi, czy w ogóle chce grać jeszcze gdziekolwiek w piłkę. Wygląda na dość autedestrukcyjnego gościa.

42            -4
~~~Stefan
Co z Sawiczewiczem
Co z nim? Będzie jutro do gry?

26            -4
~~~morgan R22
bay bay man.....
po tym numerze z samochodem....do widzenia kolego.Oszukał trenera i kolegów z drużyny,jak on moze siedzieć w szatni -wstydu za grosz !

9            -8
~~~Zxc.
Nie śmiejcie się z cudzego nieszczęścia.
Mam informację z pierwszej ręki, że u Kamila doszło do silnej reakcji alergicznej po użyciu nowej szminki. Teraz czeka go bolesna rehabilitacja i po nowym roku bolesny powrót do wyrobów firmy Coco Chanel.

8            -7
Maxi
Niech on się zastanowi nad sobą bo wszyscy mają go dość !!
Z tego co się mówi na ,, Mieście ,, i czyta w prasie to on nie za bardzo się przykłada do grania u nas zresztą sami to widzimy na meczach o treningach nie wspominając ma w d...e kolegów z drużyny , trenerów i kibiców . Jak się czyta że gość notorycznie się spóźniał i pewnie dalej spóźnia na treningi . Jak się czyta takie coś (((( Klub: – Gdzie ty, do cholery, jesteś? Wojtkowski: – Miałem wypadek samochodowy! Wypadek to wypadek, trudno – najważniejsze, że nic się nie stało. Sprawę uwiarygodnił fakt, że kolejnego dnia Wojtkowski pojawił się w klubie na piechotę. I z czasem zapewne wszyscy zapomnieliby o sprawie, gdyby nie fakt, że ten rzekomo uszkodzony dzień wcześniej samochód zawodnik Białej Gwiazdy zaparkował kilkaset metrów dalej – wystarczająco blisko, by nie umknęło to uwadze kolegów z drużyny. Następnie mamy klasykę szatniowego humoru – po cichu przechwycone zostały kluczyki do auta, które zostało przeparkowane. Gdzie? A na sam środek boiska treningowego! )))) to sz...g człowieka trafia .

15            -2
~~~*#####*
@Maxi.
O ile to prawda, to dobrze, że o tym piszesz. Klub wcale nie musi. Dobrze, że informujesz nas tutaj, bo być może inni zawodnicy podobnech problemów będą się wystrzegać, a przecież chodzi o dobro klubu i kibiców

10            -4
Maxi
~~~*#####*
Ja tylko dałem kopiuj i w klej tak pisze prasa ale raczej sobie tego nie wymyśliła . Niech się chłopak weźmie za porządne granie i nawet jak nie chce u nas grać a zostało mu pół roku kontraktu do czerwca 2020 roku to niech pomoże sobie i nam pośrednio bo jego bramki czy asysty mogły by nam pomóc w utrzymaniu a jemu w przejściu do dobrego klubu

7            -2