Niedziela, 22 grudnia 2019 r.

Michał Mak najlepszym wiślakiem w meczu z ŁKS-em

Najlepszym zawodnikiem Wisły Kraków, w spotkaniu ligowym z Łódzkim Klubem Sportowym, był Waszym zdaniem Michał Mak. Nasz skrzydłowy otrzymał od Was średnią notę równą 7.39 punktów, ale też nie ma się co dziwić. Miał bardzo ważny udział przy dwóch kluczowych sytuacjach tego spotkania. Najpierw bardzo dobrze podał bowiem do Pawła Brożka, by po chwili łodzianie grać musieli w "dziesiątkę", a Maciej Sadlok wpisał się na listę strzelców. Potem dołożył do tego wywalczenie rzutu karnego, co wyraźnie doceniliście.

Oczywiście nie tylko Michał Mak otrzymał od Was za łódzki występ wysoką notę. "Siódemki" zarobili też bowiem od Was trzej kolejni piłkarze, a mianowicie Vullnet Basha, Maciej Sadlok oraz Michał Buchalik.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników:

Michał Mak 7.39
Vullnet Basha 7.31
Maciej Sadlok 7.23
Michał Buchalik 7.21
Jakub Błaszczykowski 6.82
Damian Pawłowski 6.46
Paweł Brożek 6.17
Łukasz Burliga 5.76
Víctor Moya Martínez 5.57
Lukas Klemenz 5.42
Rafał Boguski 5.19
Marcin Wasilewski 5.17
Rafał Janicki 4.95
Aleksander Buksa 4.74

Pozostałe oceny:
Gra Wisły w ofensywie 6.74
Praca trenera Artura Skowronka 6.70
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 6.48
Gra Wisły w defensywie 4.84
Gra zespołu: ŁKS Łódź 4.68
Praca sędziego - Paweł Raczkowski 4.13
Atmosfera na trybunach 3.50

W głosowaniu wzięło udział 2 405 osób.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

zbyszek
heh
a w jedenastce kolejki go nie było. Patrzę też na oceny naszych stoperów i to są słabe oceny jak na wygrany mecz i faktycznie środkowy obrońca do zastąpienia Janickiego to jest priorytet nr 1, jeśli chodzi o transfery. Klemenz może zostać w składzie, ale musi grać z kimś lepszym od siebie.

49            -9
MaciekJ87
Oceny
Raczkowski 4.13? Nie mam pytań... Niektórzy oceniają chyba na podstawie wyniku meczu...

46            -7
~~~kazek
Zasłużone, zasłużone
To, co grał Mak i ile popłochu było w szeregach obrony ŁKSu po jego akcjach uzasadnia taką ocenę

46            -3
~~~☆ Guru^22 ☆
Mak - super transfer
Bardzo dobra technika, dynamika, jezdzi po skrzydlach dominujac swoja strone. Po Dla mnie numer jeden rundy. Szkoda, ze caly zespol nie ciagnal poziomem do niego i ze nie bylo nam dane skorzystac z jego kilku swietnych meczow/asyst. Wydaje sie, ze z Sadlokiem moga stworzyc najmocniejsza lewa strone w eklapie. Ale to poki co spekulacje, a przekonamy sie po solidnych zimowych przygotowaniach.

29            -12
~~~Dziamdzia k
transfery
Jeżeli chodzi o transfery to sprawa jest tak oczywista, że już dawno tak nie była. Po pierwsze nie mamy kasy, więc uzupełnienia muszą być absolutnie najistotniejsze, 2 ludzi od razu do składu i tak na wiecej nas nie stac. Nie ma co brać 5 słabszych, " bo może wypalą". 2 pozycje: stoper za Janickiego i napastnik. Sportowo kolejnosc najpierw stoper, potem napastnik. Ale całościowo (wiek Pawła): najpierw napastnik, potem stoper.

22            -7
~~~Wislakzse rca
Standard
Jak zwykle Janicki i Boguski na końcu i z nimi się już Wisła powinna pożegnać

35            -33
Szczypior
Poważny sztab szkoleniowy
powinien zauważyć, że prawie połowa bramek straconych to lewa strona obrony. Sadłok powinien zmienić pozycję na środek przy Baszy, a Wisła szukać lewego obrońcy. Czy czasem absencja Wojtkowskiego nie była pozytywnym akcentem 2 wygranych? Ci co negują ludzi piszących o spółdzielni, to naiwniacy. Nie tylko część klubów podjęło takie działania, środowisko sędziów również. Mecz z Górnikiem jest ewidentnym przykładem jak zadać Wiśle ciosy. Problem jest szeroki i dotyczy nas samych czyli środowiska, jedni oddali by klubowi serce drudzy zaś ciągną klub w w kierunku 2 ligi.

18            -23
stary wiślak
~~~Wislazserca!
Co Boguski? Boguski z zawodników,którzy weszli na zmianę jest najwyżej oceniony,więc na jakim końcu? A Janicki ma ocenę zaniżoną,bo akurat w tym meczu nie grał żle.

35            -22
~~~Prezes.
Jeśli Brat jest jeszcze lepszy...?
To może Pan Trener ściągnie ze swojego dawnego klubu Mateusza Maka i będą grali dla nas w parze...? Jak dawniej Bracia Szymanowscy, Brożkowie...

42            -11
~~~Guruli 76
TRANSFERY PRIORYTETY
Odnośnie meczu na szczęście ŁKS grał w osłabieniu bo w paru przypadkach wydawalo by sie że gramy 11 na 11, najlepsi w Wiśle moim zdaniem Mak,Basha, Buchalik. Potrzebne transfey to przede wszystkim srodkowy obronca za Janickiego narzekałem na Klemenza ale on przynajmniej młody i ma szanse przy zdecydowaniu lepszym drugim obroncy grać lepiej ta bramka może mu pomóc. I przede wszystkim NAPASTNIK przez duże "N Szybki skrzydłowy dobrze jakby wrócił drugi z braci Maków,ale ostatnio mowa była o wyciagniecie pomocnej dloni od Jagi czyli powrót Kostala.

17            -6
~~~Hudy
Janicki
Pewne będzie krytyka ale MOIM zdaniem Janicki jest bardzo słabym obrońcą i udowadnia to w każdym meczu, po ocenach to też widać. Nie daje w ogóle pewności w obronie. Jego gra polega albo długa piła na aferę lub podanie do bramkarza. Wiem że teraz nie stać nas na klasowego stopera takich jak byli Głowa, Cleber czy Marcelo ale na pewno są obrońcy co dadzą nam więcej jakości niż Janicki. To powinien być priorytet jeśli chodzi o wzmocnienie.

34            -9