Wtorek, 24 grudnia 2019 r.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia - redakcja serwisu internetowego wislaportal.pl pragnie złożyć wszystkim swoim Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia! Spędźcie te wyjątkowe dni w zdrowiu oraz wśród najbliższych! Życzymy Wam, aby był to dla Was dobry czas na odpoczynek, oderwanie się od codzienności i chwilę oddechu.

Oczywiście życzymy Wam także świetnych świątecznych prezentów, w tym może i tych wiślackich.

I choć nasz klub wciąż jest na sporym "zakręcie", to powtórzymy coś, co pisaliśmy do Was świątecznie przed rokiem, a co pokazywaliśmy solidarnie w ostatnim czasie, bo wciąż niezmiennie wierzymy, że nasza wiślacka rodzina nigdy nie pozwoli "Białej Gwieździe" zgasnąć!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Onomatope jus
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
Wspaniałych, spędzonych w gronie najbliższych, przede wszystkim religijnie przeżytych Świąt upamiętniających Narodzenie Pana. Ponadto, owocnego wypoczynku, smacznych dań i miłych prezentów. A dla tych Wiślaków, którzy nie są chrześcijanami, oprócz pięknych przeżyć o świecko-świątecznym charakterze, życzę, pośród innych dobrych myśli także chwili refleksji nad powodem, dla którego mamy trochę wolnego od pracy. Wszystkiego najlepszego :-)

52            -7
hobiz
Wesołych Świąt
Jest nadzieja , jest światełko w tunelu . Z okazji Świąt , wszystkim , komu bliska sercu jest nasza Wisełka , życzę wszelkiej pomyślności , zdrowia i niezachwianej wiary w naszą Białą Gwiazdę . Pozdrawiam wszystkich z odległego od Krakowa Starogardu Gdańskiego

46            -1
Influencer
Wesołych Świąt
Trzymajmy się razem w rodzinie Wislackiej bo w niej nigdy nie zginiemy. Wesołych Świąt

40            -3
~~~Wislak usa
Zyczenia
Wesolych swiat dla wszystkich wislakow pozdrowienia zza oceanu

34            -1
~~~fan1978
Pomyślności.....
......Wielka Wisła musi przetrwać! Wszyscy kibice muszą się zmobilizować, zjednoczyc, bo jesteśmy na tą chwilę trzecią siła ekstraklasy i nie wolno nam pozwolić na spadek z tego podium! Damy radę, ale wszyscy razem. Musimy wykupić karnety i czekać na pierwszy mecz domowy z Jagą! Jak odpalimy to bedzie nieżle, potem Lech, Legia przy komplecie, musimy dać radę!

40            -1