Wtorek, 7 stycznia 2020 r.

Ruszyła sprzedaż karnetów Wiosna 2020!

W wiślackiej Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl rozpoczęła się dziś sprzedaż karnetów na mecze piłkarzy Wisły Kraków, które rozegrane zostaną na stadionie przy ulicy Reymonta w trakcie rundy wiosennej oraz finałowej sezonu ligowego 2019/2020!

W ramach karnetu obejrzeć będzie można spotkania kolejno z Jagiellonią Białystok, Koroną Kielce, Wisłą Płock, a także z Lechem Poznań, Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa. Dodatkowo w zależności od zajętego miejsca "Biała Gwiazda" rozegra trzy lub cztery spotkania na własnym stadionie w ramach rundy finałowej bieżących rozgrywek.

Osoby, które posiadały karnet w rundzie jesiennej mają posiadane przez siebie miejsce na stadionie zarezerwowane, ale wznowić swój abonament będzie można na nie najpóźniej do niedzieli, 19 stycznia - do godziny 23:59. Po tym terminie miejsce trafi do "wolnej sprzedaży".

Karnety można nabyć już od 190 zł (ulgowy) i 270 zł (normalny). Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (Sektor F) oraz weterani (Sektor A11).

Podobnie jak w przypadku poprzednich kampani karnetowych także i tym razem w sprzedaży dostępne są również BONY KARNETOWE, które nabyć możecie za pośrednictwem strony prawdziwa.wisla.krakow.pl!

UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica!

Poniżej znajdziecie pełny cennik karnetów:


Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~AVE KUBA
TYLKO WISŁA SA
Do kas czas na czyny,

30            -11
MISIEK_BIS
Wisła w potrzebie
Prawda jest prosta - jeśli chcesz pomóc w tym okienku transferowym a jak jest ono ważne nie trzeba mówić - to kupuj karnet i najlepiej w tym tygodniu. Abyś miał czyste sumienie ze TY dla Wisły zrobiłeś co mogłeś.

8            -5