Sobota, 18 stycznia 2020 r.

Hebert wypożyczony do Wisły Kraków

W rundzie wiosennej barwy klubu z Reymonta reprezentował będzie brazylijski obrońca, Hebert Silva Santos, który dołączy do ekipy "Białej Gwiazdy" na okres sześciu miesięcy na zasadzie wypożyczenia.

Hebert Silva Santos urodził się 23 maja 1991 roku w Barra Mansa. Najpierw występował w młodzieżowych drużynach Volta Redonda, Gremio Barueri, Ponte Preta i Vasco da Gama, by mając 19 lat wyjechać z Brazylii do Portugalii. Tam przez kolejne dwa sezony grał w Vasco da Gama Atlético Clube, by następnie przenieść się do CD Trofense oraz S.C. Braga, gdzie występował głównie w zespole rezerw, odnotowując dwa występy z pierwszą drużyną w najwyższej lidze rozgrywkowej w Portugalii.

Nie będzie to pierwsze spotkanie Heberta z polską piłką, ponieważ w 2014 roku - początkowo na zasadzie wypożyczenia, a następnie transferu definitywnego - związał się z gliwickim Piastem, w barwach którego rozegrał 121 spotkań, notując przy okazji 7 trafień. Ostatnie dwa lata spędził w japońskim JEF United Ichihara Chiba.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~Janko Buszewski
Super wiadomość
Solidni,silny stoper z fenomenalnymi warunkami fizycznymi.Będziemy mieć z gościa pozytek !!!

48            -3
Maxi
Bardzo dobry ruch ze strony klubu
Świetny transfer jak na polskie warunki nie jeden klub by go chciał . Ps byście redakcjo ściągnęli mi szlaban z tymi moimi komentarzami . By się mogły ukazywać zaraz po napisaniu a nie jak obecnie . Piszę w końcu tu juz z 12 lat i staram się być kulturalny .

35            -5
zbyszek
no nareszcie
ktoś posadzi tego patałacha Janickiego na ławie (chociaż ja bym go wywalił z klubu całkowicie).

26            -50
~~~tabaluga
Hmmm
A ja myślałem że mu się skończył w Japonii kontrakt. Ciekawe czy jest opcja wykupu.

15            -3
szczebelek
Nowa dyscyplina wypożyczanie :D
Za pół roku nie jednego, a dwóch stoperów będziemy szukać... Wzmocnienie owszem jest, przyszłość średnia...

6            -78
TTT
Do Zbyszek
Kolego czy możesz nie wyzywać piłkarzy ? Ja rozumiem że Rafał może nie dysponował forma na boisku ale to nie powód by go wyzywać. Jak by nie patrzeć jest to aktualnie Wiślak więc szacunek się należy.

78            -11
~~~Misioł
@~~~tabaluga
po wypożyczeniu Hebertowi zostanie niewiele ponad pół roku do końca kontraktu w Japonii, czyli na chłopski rozum szansa na dogadanie się jest. Ale najpierw musimy się utrzymać i znaleźć pieniądze.

46            -2
~~~ja123
@szczebelek
Polska przypadłość narzekactwo w klasycznym wydaniu... A widział na którym miejscu jest Wisła? Słyszał o sytuacji we władzach? Dlaczego mówi się o ratownikach? Zresztą... Szkoda słów.

67            -2
szczebelek
Półśrodeczki, a wynik sportowy i przyszłość są ważne...
Następny najpierw obrońcy TS-u teraz trójki... A za pół roku? To może sam zagrasz na stoperze kiedy Hebert podpisze kontrakt z Legią i Wasyl odejdzie... Stwierdzam fakty, ale spokojnie wyprostują sprawę, TS ich wykiwa, a ty dalej będziesz rzucał SKWK na tace... Taki z ciebie kibic typowy lizusek.

2            -75
~~~z podgórza
transfery
Pamiętam go z Piasta G. jako solidnego stopera który parę bramek strzelił, kolejna sprawa czemu nawet na rezerwie nie było Tupty, czyżby kolejny uraz? Jak podają media Kulevic nie przeszedł testów medycznych. Niech mi ktoś wytłumaczy zawodnik w poprzednim klubie gra cały sezon bez jakiegokolwiek urazu, u nas nie przechodzi badań, zawodnik który przez pół roku leczy kontuzje nie wzbudza żadnych obaw i dostaje kontrakt od razu. W lecie też był taki zawodnik który miał chore plecy i u nas nie zagrał, a w innym klubie grał całą rundę, asystował i strzelał bramki. Narobili nam kibicom apetytu na ciekawy transfer z którego nic nie wyszło

14            -9
zbyszek
TTT
przecież prawdę napisałem - Janicki jest patałachem, bo jest beznadziejnym obrońcą i zawala bramkę (i to zwykle niejedną) w każdym meczu. Jeśli chodzi o piłkarzy to jest chyba głównym winowajcą obecnej sytuacji w tabeli.

11            -38
~~~Mariuchen te
@szczebelek
Za co mamy kupować jak u nas krucho z pieniędzmi? Tak narzekasz a kupiłeś karnet, albo chociaż wsparłeś Wisłę w jakiś sposób (jeśli tak to świetna sprawa!) czy tylko przyglądasz się z boku i komentujesz?

32            -3
~~~Misioł
ale nie rozumiem o co się kłócicie
przecież obaj macie rację. tak, jesteśmy na miejscu spadkowym i sytuacja wymaga żeby na miarę możliwości finansowych wzmocnić zespół na najbliższe pół roku. I swietnie że przyszedł Hebert, choćby i tylko na ten czas. I tak, za pół roku będzie od nowa budować kadrę. To też prawda, dokładnie jak jak napisał szczebelek - w lecie prawdopodobnie będzie trzeba znaleźć dwóch nowych stoperów. Trudno, zaciskamy zęby i jedziemy dalej

28            -3
bochen
Hebert
We wczorajszym sparingu najlepszy był Klemenz, mam nadzieję że stworzą duet nie do przejścia, jedziecie tu po Janickim, myślę że Skowronek go odbuduje

11            -2