Sobota, 1 lutego 2020 r.

Ultra Wisła zapraszają na trening piłkarzy Wisły

Kibice Wisły Kraków, zgromadzeni w ramach grupy "Ultra Wisła", zapraszają fanów "Białej Gwiazdy", aby dołączyli do nich w poniedziałek, 3 lutego o godzinie 16:30, i zjawili się na treningu naszych piłkarzy w Myślenicach.

Oto wpis zamieszczony przez "Ultra Wisła" na Facebooku:

Trening motywacyjny!
Bracia i siostry! Przed nami prawdopodobnie najcięższa runda w historii, runda która będzie wymagać od Nas pełnej mobilizacji, wsparcia i pokazania Wiślackiego charakteru. Bez względu jak się zakończy musimy zrobić wszystko by na koniec stanąć przed lustrem i móc powiedzieć: "zrobiłem wszystko co byłem w stanie, żeby pomóc Wiśle w walce o ekstraklasę". Pierwszym krokiem będzie obecność na poniedziałkowym treningu Naszych piłkarzy w Myślenicach. Nie musimy przekonywać, jak bardzo zawodnicy będą potrzebować Naszej obecności w trwających rozgrywkach. Dajmy temu pokaz już w najbliższy poniedziałek.
Prosimy o udostępnianie tego posta przez FC i osiedla, niech ta informacja dotrze do wszystkich, którym los Białej Gwiazdy nie jest obojętny.
Widzimy się 3.02 o godzinie 16:30
Baza treningowa Wisły w Myślenicach
Walka trwa!


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Radekrrrr r
Brawo!
Cała Wisła zawsze RAZEM! Tylko wspólnie osiągniemy nasz cel!

45            -26
~~~☆ Guru^22 ☆
114 lat historii Wisly na szali
Na nasze czasy i nasze pokolenia przypada jeden z najciezszych momentow w historii Wisly. Spadek bedzie rownoznaczny z rozwiazaniem Wisly lub powolnym upadkiem w stylu Ruchu Chorzow w otchlan 4-5 ligi. Jak dotad pokazywalismy WISLACKA WIELKOSC w dziesiatkach akcji i mam nadzieje, ze na kazdym meczu dopoki bedzie nadzieja, bedzie nas 25.000 na R22 cokolwiek sie bedzie dzialo! Czas prawdy dla WISLACKIEJ FAMILII.

47            -14
~~~Wisla Southern Army
Kto zyw w poniedzialek!
Do Myslenic! 3000 powinno nas byc mimo "trudnej" godziny!

36            -28
~~~Slafkoo
Bilecik
Bilecik na mecz już mam ,zabieram 2 kumpli ze sobą, namawiajcie znajomych,zróbmy coś dla naszej drużyny 😉

23            -8
~~~Mostarski Velez
Pikniki juz minusuja
Bo najelpiej, zeby Wisla byla taka jak Barcelona czyli nijaka, bez dopingu, flaki z olejem.

10            -38
esaper
MostarskiVelez
Nooo ciężki wybór. Barcelona 90000 na trybunach i większość to karnety a My.... sam wiesz.W Barcelonie kilkaset tysięcy socio a nas raptem niecałe 2 tysiące. NO I ONI MAJĄ NAPASTNIKA :lol: Ale doping faktycznie flaki z olejem.

13            -14
stary wiślak
MostarskiVele z!
Ale to pikniki utrzymują Wisłę przy życiu i wypadało by mieć do tej większości jakiś szacunek. Nie wystarczy krzyczeć "Cała Wisła zawsze razem" trzeba faktycznie szanować tych ludzi.Nie pisz tekstu "Pikniki już minusują",bo tym zdaniem prowokujesz minusy i dajesz wyraz braku szacunku dla większości,zwanej "piknikami".

38            -9
~~~Y
Do tego
Oprawy też są z kasy pikników. Przecież do puszek nie wrzucają Sharksi, którzy chętniej doją klub niż coś od siebie dają...

27            -7
~~~Zminusowa ny
A dla mnie to jak z supermarketami
Zmieniają tylko nazwy, żeby zejść z opłat: tutaj sharksi zmienili nazwę na ULTRA no bo jak, był kilka tysięcy sharksow i teraz nie ma? Są są i robią to samo. Ktoś został zdegradowany, ktoś awansował ale organizacja jest. Może bardziej delikatnie podchodzą do swoich obowiązków ale biznes musi być.

17            -8