Sobota, 8 lutego 2020 r.

Trzy debiuty w wiślackich barwach

W spotkaniu ligowym z Jagiellonią Białystok w barwach krakowskiej Wisły zadebiutowało trzech nowych zawodników. W wyjściowej jedenastce zagrali obrońca Hebert, pomocnik Gieorgij Żukow oraz napastnik Alon Turgeman. Pierwszy z wymienionych grał całą pierwszą połowę, drugi zaliczył pełne 90 minut, a trzeci - poza tym, że strzelił gola w debiucie - grał do 71. minuty.

Hebert trafił do Wisły na zasadzie wypożyczenia z japońskiego klubu JEF United Ichihara.

Gieorgij Żukow na Reymonta trafił z Kajratu Ałmaty i ma z naszym klubem podpisaną umowę do końca bieżącego roku.

Alon Turgeman, który w swoim debiucie wpisał się na listę strzelców, jest do Wisły wypożyczony z Austrii Wiedeń.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

kibic 357
To rozumiem
Transfery wykonane profesjonalnie , każdy zawodnik jest dużym wzmocnieniem drużyny a nadto mobilizuje pozostałych do zwiększonego wysiłku. Alon Turgeman w debiucie strzela bramkę a Olek Buksa dał super zmianę , lecz moim zdaniem z najlepszej strony pokazał się Żukow, było go wszędzie pełno , super w odbiorze i walczył do upadłego. Nie wspomnieliśmy jeszcze o kolejny debiucie " nowej drużyny Skowronka" , bo dopiero teraz w pełni po przepracowaniu całego okresu przygotowawczego może go ocenić. Widać jego pracę a najlepiej opisał to K. Wojtkowski w wywiadzie .... że każdy wie co ma robić .... . Brawo. Sprawcami tego są nasi " ratownicy" i przed nimi chylę czoła podobnie jak przed niezawodnymi kibicami .

112            -1
~~~Tadeusz 1
Debiuty
Gieorgij Żukow dobry szybki i ruchliwy. Alon Turgeman wie gdzie ma być jest silny .Hebert zdecydowany i wszystko podejmuję decyzje,

89            -1
kajus19
Tak trzymać !
Podobała mi się Wisełka , Żukow znakomicie wszedł do zespołu , Turgeman dynamiczny, jego bramka odebrała trochę pewności siebie Iliewowi . Wydaje mi się , że dla Wisły bardzo korzystny byłby przepis o konieczności wystawienia trzech młodzieżowców . Z nadzieją czekam na następne mecze trzymając na wszelki wypadek cały czas kciuki na szczęście bo będzie potrzebne , umiejętności są , fizycznie i mentalnie wyglądają dobrze więc z fartem Wisło !!!!

43            -1
szczebelek
Szrot ligowy to nie jest!
To jest bez wątpliwości jakość dodatnia. Przez pół roku cieszmy się ich grą w klubie, a potem się zobaczy może Żukow się zakocha w publiczności i zostanie na dłużej, a Japończycy oddadzą nam Heberta za drobną opłatą.

27            -10
~~~zagłoba sum
Od razu pojyślałem, że Alon
coś strzeli. Chyba w 6 minucie brakło mu centymetrów, żeby wpakowac pilke do siatki po uderzeniu Kuby. Facet wie, o co chodzi dobrze sie ustawia.

46            -1
wilkrobert13 2
A ja się zapytam tak nielogicznie,,!
Mamy jeszcze w tym sezonie szansę ligę pozamiatać..?!(mistrzostwo!),czy nie..?:lol:

26            -5
~~~☆ Guru^22 ☆
Debiuty swietne
Natomiast to sa wypozyczenia i teraz sie utrzymajmy przede wszystkim, ale miejmy z tylu glowy, ze za 4 miesiace nasza kadra bedzie bez nich i bedzie wygladac inaczej. A POKI CO, ISTNIEJE TYLKO JEDEN CEL.

24            -8
~~~z podgórza
transfery
Panowie spokojnie z tymi wypożyczeniami, z Alonem sprawa jest ustalona mamy prawo pierwokupu i kontrakt z nim na dwa lata też już jest ustalony, Hebertowi też się z końcem sezonu kończy kontrakt w Japonii, na Kuvelica też mamy kasę odłożoną, jedynie w przypadku Tupty i Hołowni nie mamy prawa pierwokupu.

11            -1
Kosmaty
@szczebelek
1. Żukow jest do nas sprowadzony na stałe (to nie jest wypożyczenie do końca sezonu), kontrakt podpisany ma do końca roku kalendarzowego z opcją przedłużenia na następny okres (nie pamiętam jak długi) i decyzją co do skorzystania z opcji po stronie klubu. Dla czego więc miałby nie zostać dłużej niż do końca sezonu? No chyba że cały czas będzie tak grał i pojawi się za niego atrakcyjna oferta transferu. Wtedy jednak równie ważna co chęć zatrzymania dobrego piłkarza będzie chęć spłaty zadłużenia i zyskania znacznie większego pola manewru przy transferach letnich. 2. Co do Heberta, to z tego co czytałem w Japonii ma on kontrakt do czerwca. Zwykle w takich wypadkach normą jest przedłużanie kontraktu z macierzystym klubem o okres wypożyczenia (co ma zabezpieczyć interesy tego klubu), jednak w tym wypadku nie zrobiono tego i jego kontrakt w Japonii wciąż kończy się w czerwcu, zatem latem będzie wolnym zawodnikiem. Zapewne jest po słowie z zarządem, że Wisła ma pierwszeństwo w negocjacjach na nowy sezon (byłoby to dość logiczne), ale wedle tego co pojawiało się w prasie (kilka artykułów przedstawiało to w ten sposób, z kolei żaden innym temu nie zaprzeczył i nie przedstawił tego w inny sposób) latem Wisła będzie mogła poprostu podpisać z nim nowy kontrakt i pozyskać na stałe bez jakichkolwiek opłat dla Japończyków.

14            -1