Sobota, 8 lutego 2020 r.

Łukasz Burliga: - Mam nadzieję, że dalej będziemy wygrywać

- Bardzo dobrze zagraliśmy to spotkanie, byliśmy bardzo dobrze ustawieni taktycznie no i było tak jak trener mówił na odprawie, że ciężka praca da efekty, a naprawdę w tym okresie przygotowawczym ciężko pracowaliśmy. Co najważniejsze - prawie wszyscy są zdrowi, więc mamy korzystną sytuację i mam nadzieję, że dalej będziemy wygrywać - mówił po zwycięstwie nad Jagiellonią, obrońca krakowskiej Wisły, Łukasz Burliga.

- Jest snajper, trenował z nami trzy dni, a widać było, że nie brakowało zgrania. Całkiem dobrze też utrzymywał piłkę, poza tym "Buksi" też dał dobrą zmianę, a jak Paweł dojdzie do siebie, to napastników mamy. Jeśli chodzi o Żukowa to już od pierwszych treningów było widać, że to jest taki zawodnik, który bardzo dużo biega i ma bardzo dużo odbiorów. Na pewno kogoś takiego potrzebowaliśmy w środku i oby tak dalej - mówił o zimowych wzmocnieniach Wisły nasz obrońca.

- Dziś żyliśmy z błędów Jagiellonii, ale też bardzo dobrze wyprowadziliśmy kontrę, bo na pełnej szybkości. Uważam, że od początku dominowaliśmy, bo utrzymywaliśmy się przy piłce. Co prawda może nie było z tego tak dużo sytuacji, ale to my lepiej wyglądaliśmy w ataku pozycyjnym, niż Jagiellonia - dodał Burliga.

- Jeśli będziemy dobrze grać i dobrze trenować, to będziemy zdobywać punkty. Koncentrujemy się już teraz na Zagłębiu, a potem mamy dwa bardzo ważne mecze u siebie, w których też musimy zdobyć komplety punktów. Chcemy dobrze zacząć, żeby później spokojniej grać drugą część rundy. To jest jednak polska liga i za chwilę może coś nie pójść po naszej myśli. Punktów mamy wciąż mało i w każdym meczu musimy być skoncentrowani na 100 procent i po prostu wygrywać - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Johny Walker
Łukasz, dobry mecz i tak trzymaj.
Na skrzydle byłeś widoczny i zaangażowany. To był Twój dobry mecz. Dzięki.

64            -4
~~~☆ Guru^22 ☆
Piekny start dla calej ekipy
Jesli utrzymamy ta organizacje gry to w Lubinie bedzie gra o pelna pule, a jak sie ZL otworzy...

41            -2
~~~Kuba
Opinia
A ja uważam, że Łukasz był jednym z najsłabszych zawodników. Tylko ta asysta go ratuje. Był ogrywany, często nie nadążał. Wszystkie groźne akcje Jagi były z jego strony.

20            -52
nales
Kuba
Tak się zastanawiam czy oglądaliśmy ten sam mecz ? Oczywiście , że każdy ma prawo do swego zdania ..... ja Twego jednak nie podzielam .Pozdro .

20            -5
~~~Dembele 69
Bury
Bury mimo asysty jeden z najsłabszych na placu. Wiele akcji Jagi po jego stronie. Szczęśliwie nie zakończyło się to stratą. To obecnie mocno newralgiczna pozycja w naszym zespole, zarówno Niepsuj jak i Bury nie gwarantują odpowiedniego poziomu. Brawo za przytomną asystę anyway

9            -22