Poniedziałek, 17 lutego 2020 r.

Wypowiedzi po meczu: Wisła - CCC

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami zawodniczek oraz trenerów po niespodziewanej wygranej zespołu Wisły Kraków, nad polkowickim CCC.

Maroš Kovačik (trener CCC): - Krótko... Gratulacje dla trenera, gratulacja dla dziewczyn i zespołu z Krakowa. Byli lepiej skoncentrowani na tym meczu. Popełniliśmy jako zespół zbyt dużo indywidualnych błędów, bez odpowiedzialności. Jeszcze raz gratuluję.

Štefan Svitek (trener Wisły): - Powiedziałem naszym zawodniczkom przed meczem, że najważniejsze jest dla nas, aby wyjść na parkiet i zostawić tam 100 procent. Myślę, że każda z zawodniczek, która zagrała w tym spotkaniu - tyle zostawiła, o czym rozmawialiśmy w szatni. Powiedzieliśmy sobie, że jak zostawimy 100 procent, to nie jest dla nas aż takie ważne co będzie. Oczywiście zawsze chcemy wygrać - to jest normalne, ale gdy przeciwnik jest lepszy i przegramy, ale zostawimy wszystko co w nas jest, to będzie OK. Dziś nam się to udało i myślę, że był to jeden z naszych najlepszych meczów w tym sezonie. W końcu trafialiśmy z lepszą skutecznością, ale jeśli chcesz pokonać taki zespół, jak Polkowice, to musis trafiać, bo nie można wygrywać tylko obroną. Dziś było wszystko dobrze i cieszę się z tego zwycięstwa. Dobrze potrenowaliśmy w trakcie tej dwutygodniowej przerwy. Dziękujemy za gratulacje, idziemy dalej i walczymy w następnym meczu.

Danielle Robinson (zawodniczka CCC): - To frustrująca porażka, bo kolejny raz same utrudniamy sobie swoją sytuację od samego początku spotkania. To nie jest kwestia naszych trenerów, tylko nasze błędy, bo trenerzy przygotowują nas do meczów bardzo dobrze. Słabo wygląda nasza dyscyplina w poczynaniach defensywnych i dlatego też kolejny raz przegrywamy. Mamy wciąż duże problemy właśnie z defensywą. Musimy się poprawić, ale nie mamy na to za dużo czasu. Musimy nadal pracować, żeby z tygodnia na tydzień wyglądało to coraz lepiej.

Bożena Puter (zawodniczka Wisły): - Dobra postawa naszej drużyny w tym meczu. Od początku starałyśmy się przeciwstawić naszym rywalkom. Starałyśmy się dobrze dzielić piłką, stąd 19 asyst, a także biegać do szybkiego ataku.


 AG, Redakcja, KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?