Niedziela, 23 lutego 2020 r.

Lukas Klemenz: - Trzeba patrzeć przed siebie

- Z tego co sobie przypominam, to Korona miała jedną okazję Spychały i głowę Forsella, no ale dobrze broniliśmy, blokowaliśmy strzały i nie dopuszczaliśmy z bocznych sektorów do dośrodkowań i to zadecydowało o kolejnym czystym koncie - mówił po zwycięstwie 2-0 nad Koroną, obrońca zespołu krakowskiej Wisły, Lukas Klemenz.

- Zmianę planu na ten mecz wymusiło to, że była zupełnie inna taktyka Korony, więc i my zmieniliśmy taktykę na ten mecz. Zeszliśmy niżej i dopiero w przerwie trener uczulił nas na pewne sprawy, które pomogły w drugiej połowie - dodał wiślak.

- Jak Olek strzela bramkę, to cieszę się tak, jakbym sam ją strzelił, bo chłopak ma dużo pokory, pracuje i widać u niego duży progres od kiedy ja jestem w klubie. Oby się tak dalej rozwijał oraz żeby głowa szła w tym samym kierunku, co teraz - chwalił strzelca pierwszego gola w tym meczu, Klemenz.

- Pojawiają się głosy, że możemy nawet powalczyć o "ósemkę", ale wiadomo - wyszliśmy z tego najgorszego okresu i trzeba teraz patrzeć przed siebie, ale i za siebie, bo do "ósemki" mamy trochę więcej punktów niż do dołu tabeli - stwierdził obrońca.

- Trenowaliśmy grę na piątkę obrońców, żeby to jeszcze bardziej uszczelnić - zakończył Klemenz, pytany o ustawienie defensywy, po wejściu na murawę Marcina Wasilewskiego.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

Grzes22
Progres
Oczywistym jest że cała drużyna zaliczyła progres. Jednak ja osobiście jestem zafascynowany jak bardzo poprawiła się gra Lukasa. Oby tak dalej. Nie tylko Olek ma dużo do zyskania, Lukas również weteranem nie jest a miło się patrzy i na zaangażowanie ale i na postępy stricte piłkarskie. Oby wszystko szło nadal w dobrym kierunku czego życzę Im i Nam wszystkim :)

37            -3
~~~Prezes.
Panie Łukaszu
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Trzymajcie tak do końca świata !!! Nawet w piątkę ***

39            -2