Niedziela, 8 marca 2020 r.

Dariusz Żuraw: - Graliśmy dziś z dobrym zespołem

- Nie wyszliśmy dobrze w ten mecz, szybko straciliśmy bramkę, ale po pierwszych dziesięciu minutach zaczęliśmy przejmować kontrolę nad spotkaniem. Zaczęliśmy kreować sobie sytuacje, ale udało nam się wykorzystać tylko jedną. W drugiej połowie dążyliśmy do tego, aby ten mecz wygrać, aby stworzyć sobie sytuację i tę jedną zwycięską bramkę strzelić - mówił na konferencji prasowej, po meczu z Wisłą Kraków, trener zespołu Lecha Poznań, Dariusz Żuraw.

- Kilka okazji było, niestety nie udało się, bo zabrakło nam trochę spokoju i wyrachowania w tych klarownych sytuacjach i stąd wywozimy z Krakowa tylko jeden punkt, ale uważam, że trzeba go szanować, bo graliśmy dziś z dobrym zespołem, który postawił nam wysoko poprzeczkę. My cały czas jesteśmy w fazie rozwoju, uczymy się, staramy się kontrolować mecz, grać do przodu, ale nie do końca jeszcze na wyjazdach udaje nam się przywozić komplety punktów, ale mam nadzieję, że grając tak dalej konsekwentnie, te zwycięstwa na wyjazdach też przyjdą - dodał opiekun zespołu z Poznania.

Pierwsze pytanie dotyczyło zmiany Daniego Ramíreza, który blisko był drugiej żółtej kartki.

- Dani miał trochę strat na początku drugiej połowy i było widać, że nie czuł się dziś najlepiej, a chcieliśmy jeszcze podwyższyć zespół, bo mieliśmy sporo dośrodkowań z bocznego sektora. Filip Marchwiński jest zawodnikiem, który dobrze uzupełnia napastnika i stąd ta zmiana - powiedział Żuraw.

- Dziś najważniejszy był dla nas mecz z Wisłą, w przyszłym tygodniu będziemy się koncentrować na Legii. Oczywiście chcielibyśmy gonić, ale też wiemy gdzie byliśmy niedawno, więc szanujemy każdy punkt i każde zwycięstwo, a myślę, że ciężką pracą uda nam się wdrapać na podium - zakończył trener Lecha.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Jarek
Zza bramki
Zachowanie debilne Puchacza , po strzeleniu gola przez Duńczyka , pokazuje dzieciom ze szkół siedzacych na G 4 palec wskazujący , młodzieżowiec , reprezentacji U -20 gra a po za fryzurą sztycha nie zrobił takie to szkolenie w akademii Lecha, więcej wie Mateusz Miga z TVP

6            -1