Niedziela, 8 marca 2020 r.

Lukas Klemenz: - Remis jest sprawiedliwy

- Lech miał w drugiej połowie więcej sytuacji od nas, my chyba żadnej takiej klarownej, żeby mogła nam przynieść drugą bramkę. Na pewno był to mecz dwóch zespołów w dobrej formie, więc wydaje mi się, że remis jest sprawiedliwy - powiedział po spotkaniu z Lechem Poznań, obrońca zespołu "Białej Gwiazdy", Lukas Klemenz.

- Na pewno grało mi się na prawej obronie lepiej niż w derbach, bo ciężko jest się przestawić po sześćdziesięciu minutach na środku obrony, gdy trzeba przez trzydzieści grać na prawej, a dziś zacząłem od początku. Na pewno lepiej się ustawiałem, lepiej mi się grało. Miałem trudnego przeciwnika, bo wiadomo, że Jóźwiak jest szybki, dynamiczny i zwrotny, więc parę razy miałem problem, ale koledzy z defensywy mi pomagali - przyznał wiślak.

Klemenz nie dograł dzisiejszego meczu w pełnym wymiarze, bo musiał opuścić murawę przez kontuzję.

- Nie, to nie jest nic poważnego, a miałem też żółtą kartkę. Kontuzja jest lekka, a trener nie chciał ryzykować. To pierwsza sprawa, a druga to dostałem ósmą żółtą kartkę i w Gliwicach nie zagram. Na pewno Łukaszowi Burlidze przydało się parę minut, żeby się oswoić - mówił Klemenz.

Kolejne z naszych pytań dotyczyło sytuacji Kamila Wojtkowskiego, który miał szansę aby podwyższyć wynik na 2-0.

- Na pewno ten mecz wyglądałby wtedy inaczej, kontrolowalibyśmy bardziej ten mecz, a sami straciliśmy bramkę. Nikt nie ma do Kamila pretensji, takie sytuacje się zdarzają, a trochę wyrzucił się ze światła bramki i dał się dogonić obrońcy, ale jak powiedziałem - nikt nie ma pretensji - stwierdził obrońca.

- Musimy zdać sobie sprawę, że teraz zagramy mecz z mistrzem Polski, to ciężki teren, ale dobra analiza, dobry odpoczynek i powalczymy o trzy punkty - zapewnił na zakończenie wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

PablodeW
Wow
Lukas, gratuluję świetnego meczu!

57            -2