Piątek, 13 marca 2020 r.

Artur Skowronek skomentował decyzję o zawieszeniu rozgrywek

- Uważam, że władze polskiej piłki bardzo rozsądnie podeszły do sytuacji. Wszyscy dzięki temu kupiliśmy czas potrzebny do podjęcia kolejnych istotny decyzji, a co najważniejsze w ten sposób chronimy zdrowie swoje i najbliższych - takimi słowami decyzje o zawieszeniu rozgrywek ligowych w Polsce skomentował trener piłkarzy Wisły Kraków, Artur Skowronek.

Przypomnijmy, że pierwotnie 27. kolejka ligowa Ekstraklasy miała decyzją Zarządu PZPN-u odbyć się normalnie, choć oczywiście bez udziału kibiców.

Ostatecznie po wczorajszym apelu kapitana Wisły Kraków Jakuba Błaszczykowskiego, a także wyraźnemu sprzeciwu klubów II ligi piłkarskiej oraz głosom z pozostałych klubów ligowych - można stwierdzić, że wywarły one presję na władzach rozgrywek, aby te jednak zawiesiły na czas nieokreślony grę w piłkę nożną w Polsce.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~tw Bolek
Wyszło szydło z wora
Chronimy zdrowie swoje i najbliższych ! A wy kibice zapierd..........ć żeby mieć kasę na bilety.Wasze zdrowie i rodziny nam zwisają! Możecie mi tu i tysiąc minusów wystawić ja nie pisałem tutaj nigdy dla poklasku!

14            -110
~~~kazek
@Tw Bolek
Ochłoń... Trener wypowiedział się bardzo rozsądnie i uważam, że przez "my" rozumiał nie tylko sztab czy drużynę, a Polaków w ogóle. Inna sprawa, że grać przy pusty trybunach - owszem można. Tylko po co? Lepiej by np. taki mecz z Legią oglądało w pełni emocji 30 tysięcy ludzi niż 30 tysięcy pustych krzesełek.

41            -4
~~~Fan19680
tw Bolek
Ty możesz pisać co Ci się podoba ,ale piłkarze nie grają w polskiej i innych ligach Świata za kare. Grają z największą przyjemnością dla swoich kibiców. Skoro podjęto decyzję o zamknięciu stadionów dla kibiców to musiała być podjęta tylko taka decyzja. Szkoda że nie wczoraj i z ust prezesa Bońka!

31            -6
~~~tom88
bolek bolek
ale o co biega Bolek? Przecież nie będziesz bardziej chory, ani mniej zdrowy jak oni będą zdrowsi i bezpieczniejsi. Ubędzie Ci czegoś? Po prostu, trzeb ograniczyć to co da się ograniczyć i tyle. btw może napastnik nam wyzdrowieje do tego czasu?

17            -2
~~~tw Bolek
Fan
Grają dla kasy i niewiele poza tym się liczy.

5            -48
~~~Elwin
Do tw Bolek
Ty [...] wez sie rozpedz a ściana Cie znajdzie . Do redakcji blokujcie takich [...]

22            -5
Niewierny Tomasz
Pytanie
Czy piłkarze i sztab trenerski rezygnują z wypłat za czas niegrania ? Masa ludzi, którym zawieszono działalność stracą dochody bezpowrotnie.

10            -15