Sobota, 14 marca 2020 r.

Zwrot należności za pakiety obejmujące spotkania z Legią i z Rakowem oraz bilety na mecz w Gliwicach

Wisła Kraków dokona zwrotu należności za bilety zakupione na odwołane spotkania ligowe z Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa.

Osoby, które kupiły pakiety obejmujące w/w mecze mogą ubiegać się o zwrot należności taką samą drogą, którą dokonały zakupu.

W przypadku nabycia online, zwrot również zostanie wykonany przelewem na konto, z którego wykonano płatność. W tym celu prosimy o przesłanie na adres bilety@wisla.krakow.pl maila, podając imię, nazwisko oraz potwierdzenie dokonania płatności.

Jeśli pakiet zakupiony został w Strefie Kibica, zwrot dokonywany będzie również w kasie. Mając jednak na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz kibiców, a także postępując zgodnie z zaleceniami, zwroty osobiste dokonywane będą w późniejszym terminie tak, by obecnie nie generować konieczności dodatkowego przemieszczania się i gromadzenia fanów. Wierzymy, że decyzja ta zostanie przyjęta ze zrozumieniem. O dokładnym terminie, w którym rozpoczniemy zwroty osobiste, klub poinformuje później.

Podobnie sytuacja wygląda z wejściówkami na wyjazdowy mecz z Piastem Gliwice. Po odbiór gotówki za bilet będzie należało się zgłosić osobiście z dokumentem tożsamości, jednak ten proces również rozpocznie się w późniejszym czasie. O dacie rozpoczęcia wydawania zwrotów klub poinformuje w osobnym komunikacie.

#ZostanWDomu

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Lepszy Janicki czy Herbert?
Swoją część za mecz z Rakowem chciałem przekazać dla
trenera Papszuna celem zakupienia biletu w jedną stronę do Włoch.

120            -3
~~~Cała Wisła zawsze razem
Test
Trener papszun oprócz testu na koronowirusa powinien wykonać test na inteligencje.

72            -3
~~~scesjabko
Zwrot kasy
Myśle ze jako kibice nie powinnismy oczekiwać zwrotu kasy zwłaszcza ze będą duże luki w kasie ze względu na to ze nie ma meczów a co za tym idzie transmisji a to z koleji jest powiązane z kasa od TV

64            -2
~~~dronek
dronek
A kiedy beda zwroty za karnety?

5            -62
~~~wislafan1 991
Zwroty
Kupiłem pakiet na mecze z Legią i Rakowem za 125 zł. Zwrotu pieniędzy nie będę się domagał. Pozdrawiam

56            -1
~~~Lepszy Janicki czy Herbert?
@~~~dronek
Nie mam pojęcia jak u was ale najlepiej uderzyć to prezesa-sygneta na kałuży 1. Chociaż czy jest sens upominać się o zwrot 9,90 zł za karnet?

37            -1
~~~ts_wisla
Zwrot karnetów? Pogięło Was?
Osoby domagające się zwrotu kasy za karnety, niech lepiej nie przychodzą więcej na Wisłę. Wstyd w ogóle wspominać o czymś takim. Chyba, że to prowokacja od „inteligenta” z drugiej strony Błoń.

52            -4
kazo73
Zwrot
Ja swój zwrot chętnie przekaże na Klub,może nie jest to znacząca kwota,ale jesli inni pójdą tą samą drogą, to już pare groszy się uzbiera.

40            -1
~~~Elwin
Do TS_Wisła i reszty kibiców Białej Gwiazdy
Pamietajcie zło z gorszej strony błoń nie spi i odwiedza nasze strony . Oni maja swoj klub w 4 literach ważniejszy dla nich jest nasz klub . Bez znas ich swiat by sie skończył i stracili by sens istnienia . WISŁA PANY

37            -2
~~~marcinkrz
Wisełka tylko Wisełka
tez zakupilem bilet na legie i rakow ale nie wyobrazam sobie zwrotu od Wisełki za bilety to dla niej dodatkowy zastrzyk który pomorze naszej wspaniałej Wisełce pokazmy wszystkim ze nasza druzyna jest najlepsza

26            -3
jumbo75
bilety
nie zdążyłem kupić, a chcę zapłacić za bilety do końca sezonu. Załóżcie jakieś konto do wpłacania kasy. Licznik niech idzie. W zamian wyślijcie bilet na wirtualny mecz Wisełki. Chętni się znajdą... To będzie ewenement na skalę światową i reklama Naszego Klubu.

18            -4
hutniczek12
Wiślak..
Od lat kupuję karnecik .Obecny mam na cały rok .Nawet przez głowę by mi nie przeszło ,żeby od MOJEGO KOCHANEGO KLUBU ŻĄDAĆ ZWROTU PIENIĘDZY.Myślę ,że żaden PRAWDZIWY KIBIC WISEŁKI NAWET O TYM NIE MYŚLI .

10            -4