Czwartek, 7 maja 2020 r.

Wisła wróciła do treningów

Jak podała oficjalna strona internetowa naszego klubu - podopieczni trenera Artura Skowronka wrócili do treningów, które mogli przeprowadzić w grupach. Zajęcia oraz wszystko co im towarzyszy odbyło się według wytycznych Komisji Medycznej PZPN, stąd też piłkarze nie mogli skorzystać z szatni, pryszniców ani odnowy biologicznej. Wiślacy swoją garderobę zmieniają w specjalnie przygotowanych namiotach, po czym od razu odjeżdżają do domów - poinformował trener Skowronek.

Spośród rekonwalescentów z zespołem trenował Alon Turgeman, z kolei tylko indywidualne zajęcia mieli David Niepsuj i Krzysztof Drzazga, którzy jednak już jutro dołączą do kolegów z zespołu.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Castorp
Jedyne co dobre z tej przerwy
to powrót Turgermana i Drzazgi, a i z Niepsuja lepszy pomocnik niż obrońca. Wreszcie będzie prawdziwa rywalizacja z przodu,

18            -6
Kosmaty
I super.
Turgeman grał krótko, więc wciąż nie mamy 100% pewności co do jego jakości w meczach o stawkę... jednak to co zdążył pokazać, było bardzo obiecujące. No i przede wszystkim tam, gdzie nie zagrał widać było jak bardzo brakuje drużynie tego co dawał. Teraz wraca w pełni wyleczony, a przerwa w rozgrywkach sprawiła, że zostało mu jeszcze sporo spotkań by się przekonać co faktycznie w nim siedzi. Czy potwierdzi, że jego dotychczasowe występy to norma, albo nawet jeszcze się poprawi (pamiętajmy, że do gry wszedł prosto z samolotu)?. Co równie istotne przerwa sprawiła, że w meczach nie będzie miał zaległości względem innych, jakie są po kontuzji odniesionej w środku rozgrywek... W końcu i tak nikt nie trenował normalnie, a teraz wszyscy mają przygotowania, więc mimo swojej dłuższej kontuzji... nie ma zaległości względem innych piłkarzy. Czy fakt, że tym razem wejdzie do gry z tego samego pułapu co reszta ligi mu pomoże? Czy do niezłej gry, mającej duży wpływ na drużynę dołoży lepszą skuteczność (mimo zdobycia bramki pojawiły się zarzuty dotyczące tego tematu)? Czy teraz, kiedy przebywa w Krakowie już kilka miesięcy, zdążył poznać resztę drużyny i ma za sobą wiele treningów taktycznych stanie się kluczowym elementem ofensywnej układanki i lepiej wykona to zadanie? To bardzo ważne pytania dotyczące tego zawodnika, a odpowiedź na nie może nie tylko wpłynąć na decyzję o jego wykupie na stałe, ale bezpośrednio wywindować lokatę Wisły na koniec sezonu.

16            -10
~~~Guruli 76
Tupta czy Turgeman
Patrząc z boku na tych zawodników wrażenie bardziej doswiadczonego zawodnika sprawial Turgeman natomiast wydaje mi sie ze ze wzgledu finansowego tanszy do utrzymania jest młody Tupta sam jestem ciekawy czy któryś z wymienionych zawodników zostanie wykupiony na nastepny sezon.

5            -3