Sobota, 16 maja 2020 r.

Wisła Kraków z nowym sponsorem! CASS Construction and Steel Structures

Jak podała oficjalna strona naszego klubu - Wisła Kraków SA pozyskała nowego sponsora, którym jest firma CASS Construction and Steel Structures. Można przyznać, że jest to sytuacja bezprecedensowa, bo dziś większość klubów raczej martwi się o utrzymanie dotychczasowego stanu posiadania - jeśli chodzi o sponsoring sportowy - a nie pozyskiwanie nowych partnerów!

CASS Construction and Steel Structures to prężnie rozwijająca się firma założona w 2013 roku, która specjalizuje się w generalnym wykonawstwie i konstrukcjach stalowych. Wysoka jakość usług w Polsce i poza jej granicami, doświadczona kadra, nienaganna etyka pracy czy niezawodna asysta to tylko niektóre z aspektów wyróżniających Sponsora Wisły na tle konkurencji.

Współpraca z Białą Gwiazdą gwarantuje firmie CASS Construction and Steel Structures m.in. ekspozycję w ramach reklamy wielkoformatowej i na bandach LED. Dodatkowo logo Sponsora znajdzie się na ściankach medialnych czy na ławkach rezerwowych.

- Cieszymy się, że umowa między Wisłą Kraków a CASS Construction and Steel Structures została sfinalizowana. Już teraz możemy zdradzić, że rozmawiamy o przedłużeniu współpracy na kolejny sezon. Będziemy dążyć także do zwiększenia swojego zaangażowania - powiedział Grzegorz Krupa, Prezes Zarządu CASS Construction and Steel Structures. - Kooperacja z Wisłą obejmować będzie również kwestie sportowe. Krakowski Klub zapewni merytoryczne wsparcie Pogoni Staszów występującej na szczeblu IV ligi, którą CASS wzięło pod swoje skrzydła - dodał.

- Wsparcie, jakie Wisła Kraków otrzymuje w tym trudnym momencie, kiedy pandemia koronawirusa wstrzymała podstawową działalność Klubu, jest dla nas nieocenione. Pozyskanie nowego Sponsora pozwala wierzyć, że wspólnymi siłami - wraz z Kibicami i pozostałymi Partnerami - powiedzie się nasza misja, którą jest odbudowa Białej Gwiazdy. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i za zaufanie - zaznaczył Prezes Wisły Kraków, Dawid Błaszczykowski.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~UcheJ11
Brawo
1906% poparcia!

67            -9
~~~pat qn
QN ABG
Skoro Barcelona zainteresowana jest sprowadzeniem Buksy, to moze mona by bylo go wymienic na Mesiego 😉

25            -44
~~~WisłaNaZa wsze
Kto by nie chciał
kojarzyć się z Kubą Błaszczykowskim, Królewski czy Jażdżyńskim. Dziś wracając z pracy z Warszawy, udając się na północne mazowsze ponownie ujrzałem ogromny bilbord Kuby Błaszczykowskiego i LVBet. Bilbord zniknął na kilka miesięcy ale znów jest i cieszy oczy wiślaków z mazowsza, których nie mało.

86            -5
GrzegorzS
Bardzo ważne info
w rtch trudnych czasach oby jak najszybciej nawet przy obostrzonych warunkach sanitarnych można było wrócić na stadion.

49            -4
~~~Castorp
To już wiem,
kto będzie remontować stadion. A każda złotówka się przyda.

38            -8
Maxi
Dobra wiadomość
Każdy grosz się liczy czy nawet jakieś usługi darmowe na rzecz Wisły za to że firma się u nas reklamuje to też wskazane

46            -3
~~~goal
Świetna informacja.
Nie wiem, czy to zasługa D. Błaszczykowskiego, ale o taką pomoc teraz chodzi.

28            -3
~~~przewalek 0122
Ale co z tego bedzie miala Wisla??
No bo przeczytalem tekst trzy razy i nic z niego nie wycisnalem.... ani jednej zlotowki dla Wisly....

13            -64
koper
#NIGDYNIEZAGINIE
od kilku dni przygladam sie na licznik sprzedazy akcji a tam pszyrost sprzedazy nie powala i zastanawiam sie czy jest NAS 7000 czy 8000 kturzy kupili akcje A gdzie jest reszta co deklaruja ze sa Wislakami no gdzie sa lub gdzie jestescie ujawnijcie sie i ruszcie tym kontem niech w koncu sie zapelni.BLASZCZU nagral spot i powiedzial ze od NAS najwiecej zalezy wiec do dziela WISLACY biletow na razie nie kupimy ale akcje sa zrobmy to i rozbjmy ten BANK;-)

22            -4
Kosmaty
To świetna wiadomość, co oczywiste. Każda kasa potrzebna.
Paradoks polega na tym, że inne kluby stają na głowie, by zatrzymać dotychczasowych sponsorów i w bardzo wielu przypadkach to się nie udaje (znamienny przykład sąsiadki, która została zupełnie na lodzie), tymczasem w Wiśle wszyscy pozostali na pokładzie i jeszcze do stolika dosiadają się nowi. Super. Jest to tym większa rzecz, że każdy z nas pamięta jak duży problem miała Wisła dotychczas ze znalezieniem sponsorów. Za Cupiała przez lata ciężko było znaleźć choćby sponsora na koszulki, kiedy rządziła sarapata to na koszulki wszedł LV-bet (bukmacherka, w dodatku łapią kontrakty gdzie się da), pozostali sponsorzy to nie nowe pieniądze, tylko reklama w zamian za wyzerowanie starych długów (i nie jest to wina sponsorów, tym jestem wdzięczny, bo ten krok z ich strony pomagał podratować budżet Wisły choćby właśnie o zmniejszenie zadłużenia). Tymczasem dziś to już kolejny sponsor, którego wprowadza do klubu obecna władza i każdy z nich to bezpośrednia korzyść dla budżetu klubu, z pełną swobodą wydatkowania (oczywiście kasa idzie w większości na spłatę długów, ale to świadoma decyzja klubu, a nie jedyna możliwa ścieżka dozwolona zapisami umowy). Brawo trójka właścicieli, oby tak dalej. Nie byłbym zdziwiony (choć pozytywnie zaskoczony z pewnością), gdyby okazało się, że n koniec przyszłego roku (nie mylić z sezonem) budżet Wisły został już praktycznie wyzerowany z zadłużenia i został jedynie podatek od umorzenia długu historycznego (a nad tym jak wiemy klub może się pochylić na spokojnie i w dłuższym czasie). Osobiście wiążę spore nadzieje z nową umową na froncie koszulek, bo obecna jest znacznie niższa niż u innych klubów (np. Legii, Lecha, Jagiellonii czy Lechii). Ciekaw jestem czy pozostanie LV-Bet, ale za większą kwotę, czy też sponsor się zmieni, ale jedno jest pewne: kwota umowy za reklamę na froncie koszulek w niedługim czasie znacznie wzrośnie i powinna być całkiem blisko tego co dostają wymienione wyżej kluby.

27            -4
Kosmaty
@~~~goal
Ciężko powiedzieć. Z jednej strony w klubie mówili (Królewski, Jażdżyński, Obidzdiński), że Dawid ma świetny kontakt ze sponsorami i z ludźmi w klubie biznesu. Możliwe więc, że miał do czynienia z tym właśnie sponsorem. Zresztą wielokrotnie mówiono, że jest "okolicach Wisły" pewna grupa biznesmenów, którzy chętnie by związali się z Wisłą, ale wstrzymywali się z różnych względów, jednak przede wszystkim chodziło o niejasną/zagmatwaną sytuację właścicielską. Była mowa, że gdy tylko zniknie ta przeszkoda, to biznes dotychczas ostrożnie kręcący się wokół Wisły zacznie się wiązać z klubem bardziej formalnie (czyli zaczną ją sponsorować, lub jeśli już mieli jakąś umowę, to zwiększą zakres swojego zaangażowania w klub). Z drugiej strony może to być ktoś "spoza", Jarek Królewski ostatnio mówił, że paradoksalnie Wiśle teraz będzie łatwiej (paradoksalnie względem koronawirusa), ponieważ mimo panującej epidemii i wszystkimi ograniczeniami z tym związanymi, to oficjalne zakończenie sagi właścicielskiej pozwoli uruchomić kontakty dotychczas będące poza orbitą działań klubu (chodziło o to, że nie trio nie chciało angażować tych konkretnych ludzi/kontaktów by nie narobić bigosu gdyby powinęła się noga i do formalnego przejęcia z jakichś powodów nie doszło). Trudno powiedzieć z której "puli" pochodzi ten sponsor (tym trudniej, że w niektórych przypadkach mogą się przenikać), ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?

26            -4