Sobota, 6 czerwca 2020 r.

Kacper Duda zgłoszony przez Wisłę Kraków

Jak podał serwis 90minut.pl - krakowska Wisła zgłosiła do gry w Ekstraklasie 16-letniego pomocnika, Kacpra Dudę.

Zawodnik ten trafił do Wisły przed rokiem z GKS-u Tychy. Jest reprezentantem Polski kadry U-16. Jesienią występował w naszym zespole CLJ oraz w drużynie rezerw.

Źródło: 90minut.pl


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

GrzegorzS
Z urazem wypada Buksa, kurcze
z napastników zostają Silva i Tupta pytanie na jak długo i drugie pytanie czy ktoś w tych czterech tygodniach nie przegiął z przygotowanie fizycznym, bo na razie to zagraliśmy jeden mecz i mamy 5 kontuzji w czasie treningów, czyli co na treningach trwa wojna w wycinanie kolegów, czy jednak mamy problemy związane z za mocną pracą np. w Arłamowie, czy zmęczeniem materiału. Bo jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć olbrzymi problem w tym utrzymaniem, co jeszcze trzy tygodnie temu wydawało się mało prawdopodobne będzie bardzo realne. I spłacenie Wdowczyka czy udana emisja akcji będzie śmiechem przez łzy.

11            -15
Wojteke05
Młodzieżowiec na ławkę
Jakby Buksa doznał kontuzji

9            -3
~~~Jarek
Młodzież
Nieoficjalnie w bramce zadebiutuje reprezentant Polski U- 19 Kamil Broda bo młodzieżowiec a Buksa nie zagra bo istnieje ryzyko pogłębienia kontuzji tak samo jak z Wojtkowskim

17            -1
GrzegorzS
Myślę, że w tak ważnym i prestiżowym meczu, w którym
będziemy i tak grać cofnięci młodzieżowiec dostanie szansę w linii obrony mamy tu nadal wybór między Hoyo-Kowalskim a Szotem, to pozwoli w sumie wystawić z przodu linę ofensywną z doświadczonych graczy. Inna prawa, że szkoda tych urazów mlodzieżowców, bo wypadają z problemami mięśniowymi Wojtkowski, Pawłowski, Buksa.

13            -8
~~~nołnejm
a debata?
Niezłe nazwiska: Hołownia, Duda... A gdzie debata?

16            -2
~~~za linią
Śmech przez łzy
Niestety - śmiech przez łzy. Właśnie pozbyliśmy się rezerw. Do składu zgłaszamy 16 latka. Cały pion skautingu do zwolnienia. Zarząd bez pomysłu i realnej wizji polityki kadrowej dla I zespołu ( no bo innego już nie ma). Wydawało by się że po zmianie zarządzających ta "poroniona" część klubu jakim były rezerwy i Akademia wreszcie będzie na fali. Od 1 lipca akademia pod S.A. - brak rezerw jest jednoznaczną wiadomością dla realnie myślących zawodników chcących lub grających w Akademii. Wynoście się do klubu gdzie jest jakaś perspektywa grania po akademii ( lub nie wiążcie się kontraktem z Wisłą). Jeśli ktoś myśli że 16 latek zbawi klub lu Olek ( medialny Ronaldo) zagra jak 26 letni zawodnik - to powodzenia w kolejce do specjalisty zdrowia psychicznego. Jeśli nie spadniemy to będzie cud - zwłaszcza że nie wszyscy którym kończą się kontrakty w czerwcu je przedłużą. A my właśnie podziękowaliśmy zawodnikom z rezerw ( pomijam kto tych zawodników tam ściągał i podpisywał z nimi kontrakty).

11            -9
~~~~~chwilow o poza krajem
do ~~jarek - Bramkarz
Broda ? Ma talent. Bramkarz sezonu CLJ roczniak 2001. Ulubiony zawodnik Skowronka :):):). Z moich informacji w Arłamowie z Al-Ani podawał piłki za bramki. Nie dostał ani minuty w sparingach. Ostatni mecz zagrał chyba w 4 lidze w listopadzie z Pcimianką - przegrany po koszmarnych błędach obrony. Podobno miał grać w tym sezonie w Garbarni - ale wypożyczenie zblokowali. Nie mówcie że młodego rzuca na pożarcie ?! To jakiś Qr .wa kabaret . Wiemy że przesramy - dajmy więc młodego. Mam nadzieję że jeśli to prawda to nie zje go trema i pokaże parę dobrych interwencji. Bo o wygranej to pomarzyć można.

10            -6