Wtorek, 23 czerwca 2020 r.

Informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa dla kibiców przed meczem z Wisłą Płock

Wszystkich kibiców, którzy we wtorek 23 czerwca zasiądą na trybunach Stadionu Miejskiego im. H. Reymana w Krakowie, prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi specjalnych zasad bezpieczeństwa, jakie obowiązywać będą na obiekcie.

Każda osoba udająca się na stadion proszona jest przede wszystkim o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. o zachowywanie min. 2-metrowych odstępów od innych fanów i nie tworzenie grup. Dodatkowo podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze.
Fanów bardzo prosimy o wcześniejsze przygotowanie Karty Kibica oraz dokumentu tożsamości. Pozwoli to usprawnić proces wejścia na stadion. Dodatkowo zalecamy wydrukowanie i zabranie ze sobą potwierdzenia nadania nowego miejsca na trybunie.

Ze względu na wydłużony proces kontroli związany z wymogami sanitarnymi, apelujemy o przyjście na stadion już na 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem. Pozwoli to uniknąć kolejek, a także opóźnień w wejściu na obiekt.

Kontrola bezpieczeństwa oraz dezynfekcja rąk będzie miała miejsca jeszcze przed kołowrotkami. Prosimy o zapoznanie się z poniższym planem tak, aby udać się do właściwego punktu:

Po zakończeniu spotkania trybuny opuszczać będzie można etapami, zgodnie z zaleceniami służb porządkowych i kierowanie się do wyznaczonych wyjść. W pierwszej kolejności sektory opuszczają kibice siedzący na dolnych trybunach E, A, H, F, B11, B12 oraz D11, D12 (kolor czerwony). Następnie stadion mogą opuścić kibice zajmujący miejsca na trybunie górnej E, G, D góra oraz B góra, VIP (kolor niebieski). Jako ostatni trybuny opuszczają kibice z trybuny C (kolor żółty)

Przed, w trakcie, a także po zakończeniu spotkania prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń służb porządkowych oraz komunikatów spikera.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~HOOLSFIGH T
Kominiarka
Można w kominiarce?

11            -2
~~~tabaluga
Hmm
Ciekawe czy będą macać przed wejściem? Jeden chłop zmaca 500 osób w jednych rękawiczkach to ładnie się koronawirus rozprzestrzeni xD

7            -5