Piątek, 17 lipca 2020 r.

Damian Sylwestrzak sędzią meczu Wisła - Arka

Damian Sylwestrzak z Wrocławia będzie arbitrem głównym meczu 37. kolejki ligowej w sezonie 2019/2020, w którym Wisła Kraków zmierzy się na własnym stadionie z Arką Gdynia. Spotkanie to rozegrane zostanie w sobotę, 18 lipca, o godzinie 17:30.

Arbitrzy asystenci tego meczu to Adam Karasewicz i Bartosz Kaszyński, na sędziego technicznego wyznaczono Sebastiana Krasnego, a za system VAR odpowiadać będą Daniel Stefański i Krzysztof Myrmus.

Dotychczas Damian Sylwestrzak nie prowadził meczu z udziałem Wisły Kraków, będzie to zresztą dla niego "ekstraklasowy debiut".

Źródło: PZPN, własne


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

GrzegorzS
Porażka znowu
jakis przekręt z gwizdkiem kopnięty w góre przez dobrego wuja Przesmyckiego

11            -22
~~~Pablo00br
Sędzia
Wszystko naprawdę rozumiem, że koniec sezonu itd ale my nie jesteśmy jakimiś królikami doświadczalnymi aby nam jakiś żółtodziób o buźce Kena sędziował mecz....za kogo nas mają w tym PZPN?!

20            -21
~~~Jarek
Sędzia
Kolejny debiutant, co roku robi awanse , rok temu w trzeciej lidze , teraz cały przedłużony sezon na zapleczu aż wreszcie zawita na R 22 , tylko żeby się nie spóźnił jak Musiał w debiucie ? .

23            -4
~~~mihcal
do komentujących
Bez przesady Panowie, każdemu się szansa należy. Kiedy mają sprawdzić czy gość się nadaje, jeśli nie w ostatniej kolejce gdy oba zespoły grają o pietruszkę. Jeśli źle posędziuje to będziemy go mogli skrytykować, ale po co wylewać hejt na gościa zanim w ogóle z domu na mecz wyszedł?

51            -2
Kosiarz
Spoko
gorszy niż Myć chyba nie może być ;-)

21            -1
~~~Robert
Sędzia
Następny wynalazek typu Myć?

8            -10
~~~goal
Trzeba mu dać szansę.
Gorszy od Mycia chyba nie będzie.

19            -2
~~~Rzeszowia k
Sędzia zielony, ale...
... za to na VARze zasiądzie warszawski rutyniarz, niejaki Stefański "czerwona kartka dla Hołowni". Tzw. sędzia Myć również debiutował w meczu Wisły, tyle że z Gilem na VARze - i Wisła wtedy przegrała. To nie jest kwestia eksperymentów, to jest mobbing ze strony warszawskiej centrali. Całe szczęście, że wynik sportowy jest już zabezpieczony - ale to nie przeszkadza, żeby kibicom Wisły zepsuć pożegnanie z sezonem i drużyną na własnym boisku. Jutro się przekonamy.

5            -6
~~~SMOK
Mam dość
Czasami mam dość tych komentarzy tutaj. Tyle hejtu, że rzygać się chce. I to na sędziego, którego w ogóle nie znamy. Przecież jak ten Sylwestrzak zobaczy na "dzień dobry" tyle hejtu to z góry będzie traktował Wisłę "po swojemu". Ale to nie będzie jego wina tylko wszystkich hejciarzy.

2            0