Sobota, 18 lipca 2020 r.

Zmiany w sztabie szkoleniowym Wisły Kraków

Wraz z zakończeniem sezonu 2019/2020 skład sztabu szkoleniowego Wisły Kraków ulegnie zmianie. Nie będą go już współtworzyć Dawid Szulczek, Paweł Sikora oraz Leszek Dyja.

Dawid Szulczek i Paweł Sikora byli asystentami trenera Artura Skowronka, pierwszy z nich pracował w Wiśle od listopada 2019 roku, a drugi od czerwca 2019 roku.

Z kolei Leszek Dyja do sztabu szkoleniowego "Białej Gwiazdy" dołączył w czerwcu 2019 roku, pełniąc funkcję trenera przygotowania fizycznego.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Michel
dream team
wchodzi do gry Marcys Motyka i Ludwik Mietta-Mikołajewicz. ..no i oczywiscie Dorota Gburczyk-Sikora

9            -45
~~~GURULI 76
Tniemy koszty
Mam nadzieje że również odejscie Brożka oraz Wasyla przybliży nas do podpisania umowy z Turgemanem ponieważ Buksa zostanie to mamy dwóch napastników grając jednym na szpicy to wystarczy.

23            -16
Mario
Prawidłowo coś nie zagrało
Czeka nas bardzo trudny okres. Trzeba pozyskać nowych zawodników i jak najszybciej zgrać tą ekipę. Bardzo trudne zadanie. Dobrze, że zostaje kręgosłup drużyny Basha, Blaszczu i Zhukov.

28            -2
~~~Ona
Do guruli
Co ty za pierdoly opowiadasz. Turgeman tak ale Buksa dzisiaj pokazal jak wiele mu brakuje i w razie kontuzji Alona nie jest wartosciowym napastnikiem. Nam trzeba oprocz Alona jal zostanie jeszcze jednego o podobnym poziomie bo Buksa to melodia przyszlosci.

60            -7
~~~Ona
A co z lekarzem
Kiedy odejdzie ten niby lekarz Urban. U niego byle kontuzje miesiącaami sie leczy.

59            -3
~~~Wisłaport al 1906
Transfery
Moim zdaniem Wisła powinna przyjżeć się bliżej zawodnikowi takiemu jak Rúben da Rocha Rodrigues (ostatnio grał w FC DEN BOSCH) a teraz jest wolnym zawodnikiem. W ostatnim sezonie który się zakończył w Holandii 27 meczach strzelił 12 bramek i miał 10 asyst. Jego główna pozycja na boisku to ofensywny środkowy pomocnik, ale może grać też jako prawy pomocnik (skrzydłowy) lub napastnik. link » Tutaj można sprawdzić jego statystyki w minionym sezonie.

14            -4