Czwartek, 30 lipca 2020 r.

Rozmowa z trenerem Arturem Skowronkiem na starcie przygotowań

Biuro Prasowe krakowskiej Wisły przeprowadziło krótki wywiad wideo z trenerem piłkarzy "Białej Gwiazdy" - Arturem Skowronkiem. Opowiedział on w nim m.in. o planach na wyjątkowo krótki w tym roku letni okres przygotowawczy, a także o sytuacji tych zawodników, którzy sezon 2019/2020 zakończyli z kontuzjami.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Ona
Mina nietega
Mialy byc transfery a tu nie ma. Maka tylko dlatego podpisali bo nikt inny sie nie trafil. Szkoda trenera. A potem sie dziwimy ze walczymy o utrzymanie. Smiesza mbie teksty ze sezon na przetrzymanie bo spada jedna druzyna a skad pewnosc ze to nie bedziemy my?

25            -23
~~~Rafcio
Transfery
Gdzie też Gdzie te transfery

25            -18
~~~Jarek
Wywiad
Skowronek bierze kasę to Jego najważniejszym zadaniem jest zrobić postęp z tym towarem co posiada, kadra liczy 25 zawodników licząc z CLJ. Kasa na transfery leży na boisku.

26            -10
~~~FanatykWi sły
...
Jeszcze trzy tygodnie i zaczynamy walkę o utrzymanie! Kolejny fantastyczny i niezapomniany sezon przed nami! Ależ to będą emocje hoho! Zarząd ogłosiłby przynajmniej jak poważni ludzie, że nie ma pieniędzy kompletnie na nic i że naszym celem w przyszłym sezonie jest utrzymanie i tyle. A tu póki co zarząd traktuje kibiców jak głupców. Nie ma kompletnie kim grać, nie ma żadnych informacji, ani kompletnie nic. Odeszło już tylu zawodników, a przyszedł gość, który ciężko na strzelić 10 goli w sezonie, a do tego chciał odwiedzić ładne miasto przed emerytura. Dajcie spokój.

12            -39
~~~Azyl
Trener
I znów sezon na przeczymanie. Ile można czekać na coś więcej niż walka o uczymanie.. BOGUŚ CUPIAŁ WRÓĆ ABG

11            -31
~~~Hic Sunt Dracones
Kadra jest mocna
Tym skladem, omijajaxc serie 11 porazek z rzedu mozna spokojnie zalapac sie na pierwsza szostke ....TYLKO TRZEBA BIEGAC DO BOLU W KAZDYM MECZU.

21            -6
~~~Hic Sunt Dracones
@Azyl
Cupial wroc?? Zostawil Wisle ze 120.00.000 PLN dlugu. Wez chlopie sie zbudz z tego snu, bo od dwoch lat dzieki "Bogusiowi" walczymy o przetrwanie i istnienie. Porzucil Wisle w katastrofalnym stanie.

31            -8
~~~Azyl
Liga
Za Bogusia Cupiala.. 8 mistrz kraju.. Wielkie mecze Lazio Barcelona.. Itp. A teraz co. LEGLA wszystko wygrywa.. A my o uczymanie gramy.. Długi były i będą ABG

10            -22
~~~AVE WISŁA
Bogus
a czego sie spodziwaliscie po gosciu ktore jako konik sprzedawal dolary pod Pewexem.Konfident policji u wczesnej milicji.Pobawił sie Wisła zaspokoil swoje ego i się zmył.

13            -13
szymasss
Transfery
Pamiętam jak płakaliście zimą o transfery. Koniec końców one były i były miodzio także spokojnie.

15            -3