Czwartek, 30 lipca 2020 r.

Kamil Broda, Daniel Hoyo-Kowalski i Dawid Szot na dłużej w Wiśle

Kamil Broda, Daniel Hoyo-Kowalski oraz Dawid Szot nadal reprezentować będą barwy Wisły Kraków. Nasz klub zdecydował się na skorzystanie z opcji przedłużenia zawartej w kontraktach młodych zawodników, w związku z czym będą zakładać koszulki z "Białą Gwiazdą" także w kolejnym sezonie, a więc 2020/2021.

Szot debiutował w Wiśle 22 kwietnia 2019 roku w meczu ligowym z Wisłą Płock (2-3). Dotychczas wystąpił w siedmiu meczach pierwszego zespołu "Białej Gwiazdy".

Hoyo-Kowalski swój pierwszy mecz zagrał trzy dni później, w potyczce WIsły z Zagłębiem Sosnowiec (1-2) i ma na swoim koncie pięć występów.

Z kolei Broda nie ma na swoim koncie debiutu w pierwszym zespole "Białej Gwiazdy". Jest młodzieżowym reprezentantem Polski kadry U-19.

Źródło: Wisła Kraków SA, własne


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Prawdziwa Wisla
Jeśli dostali
Tylko kontrakty na rok to zdecydowanie za krótko

46            -2
~~~Jarek
Młodzieżowcy
Super info na koniec dnia , bramkarz reprezentant U - 19, stoper wart tyle Walukiewicz , wiem za rok na pewno i uniwersalny Dawid Szot(a) Szotka ! Nie mylić ASz!

23            -6
~~~zza bramki
Witamy i żegnamy
No za rok to ich już nie będzie - o ile nie wcześniej. W innych klubach młodzi reprezentanci kraju graja a u nas Broda na treningach piłki podaje.... chyba nawet bez sparingu z pierwszą w zeszłym sezonie. Hoyo i Szot - wieczni ławkowcy bo "za słabi" do wejścia a w rezerwach nie grali bo nie ma zmienników i strach że nie będzie kim grać w pierwszej w przypadku kontuzji. Teraz rezerw nie ma. NIE POGRAJĄ. Za rok - pa Wisełko ..... Qr.de jakie to smutne. Zachowajmy ich zdjęcia w Naszych barwach - tak szybko młodzi zdolni odchodzą...

9            -15
szczebelek
Brakuje najważniejszego kontraktu!
Akurat Hoyo-Kowalski w poprzednim sezonie zmagał się z kontuzjami, Brody to powinien się obawiać Buchalik... A gdzie kontrakt dla Buksy?

19            -2