Piątek, 7 sierpnia 2020 r.

Ruszamy z wiślackim typerem! Lato-jesień 2020!

Wyjątkowo krótka przerwa w rozgrywkach, to także wyjątkowo krótka przerwa w naszej wspólnej zabawie jaką jest gra w "wiślackiego typera". Już dziś startujemy z jej kolejną edycją, bo też już za dokładnie osiem dni czeka nas pierwszy mecz piłkarzy Wisły Kraków w sezonie 2020/2021, w którym zmierzymy się z drużyną KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. I właśnie od tego spotkania rozpoczniemy typerową edycję - lato-jesień 2020!

Jakie są zasady naszej wspólnej zabawy? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzyma od nas atrakcyjną wiślacką nagrodę!

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca grudniowych zmagań w Ekstraklasie!

Uwaga:
» tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?