Piątek, 7 sierpnia 2020 r.

Wiślacy po badaniach

Jak nasz klub poinformował na Twitterze - zawodnicy oraz sztab szkoleniowy "Białej Gwiazdy" poddali się badaniom na obecność koronawirusa. Wszystkie testy dały wynik ujemny.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

Kosmaty
Wisła miała szczęście, ale dzięki temu już zyskujemy przewagę nad Lechią i Wisłą Płock, które
zamiast normalnie przygotowywać się do sezonu siedzą na kwarantannie. Ale to szczęście. Generalnie takie testy przeprowadza się PRZED pierwszym treningiem, by mieć wyniki i być pewnym, że można trenować całą drużyną, ewentualnie wyizolować ludzi z wynikiem pozytywnym, a trenować z resztą. Tak czy siak dobrze, że wyniki są jakie są, bo dzięki temu przygotowania w dalszym ciągu mogą przebiegać normalnym, wcześniej ustalonym rytmem.

40            -3
Kosmaty
~~~dominik
Rzeczywiście młodzieżowiec to problem. 2 najsensowniejsze opcje (Pawłowski i Szot na środku pomocy) odpadają, zwyczajnie za duża konkurencja. 2 kolejne (Buksa i Hoyo-Kowalski) odpadają, bo chłopaki fizycznie nie są gotowi na podołanie trudom całego sezonu i zmuszanie ich organizmów do tego mogłoby im bardziej zaszkodzić na dalszych etapach kariery. Pojedyncze mecze mogą spokojnie grać i trzymać odpowiedni poziom, mają umiejętności, ale młodzieżowiec nie może blokować stabilizacji składu, a wymiana w wyjściowej jedenastce co 1-2 kolejki jednego z nich takiej stabilizacji nie służy. Najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się przesunięcie Szota na prawą obronę, a zmiennik 1:1 Gruszkowski (ciekaw jestem czy jest wystarczająco dobry, ale sezon gry jako podstawowy zawodnik w Motorze z seniorami z pewnością daje mu pewien kapitał doświadczenia i poprawy umiejętności... czy na tyle duży, to nie wiem). Konkurencja niewielka, ponieważ Burliga często poza składem czy to kartki, czy kontuzje, a Niepsuj choć niezły, to jednak nie wybitny, a Szot wcale nie musi być gorszy.

9            -3
~~~rav
koronawirus
Podobno u masażysty Legii Warszawa stwierdzono Koronawirusa..

4            -2
~~~Szogun
@Kosmaty
Trochę jest to bez sensu, że o mistrzostwie, udziale w europejskich pucharach i utrzymaniu będzie decydowało szczęście lub jego brak. I podejrzewam, że legia zawsze będzie miała ujemne testy. Tak sobie chciałem ponarzekać.

4            -1
Kosmaty
@~~~Szogun
Nie, o tytule, pucharach itd nie decyduje szczęście przy wynikach testów. Sezon jest za długi, by o poszczególnych rozstrzygnięciach miało decydować zaledwie kilka słabszych kolejek (w ostatnim sezonie Wisły nie zrzuciło z ligi 10 porażek z rzędu, a Arki nie utrzymała dobra końcówka roku ani udana runda finałowa). A jednak Lechia i Wisła Płock pierwsze kilka kolejek będą pod formą i miejmy nadzieję, że w tym czasie Biała Gwiazda będzie punktowała lepiej od nich.

2            -2