Sobota, 8 sierpnia 2020 r.

Mecz o Superpuchar Polski został odwołany

Jak poinformował Polski Związek Piłki Nożnej - mecz o Superpuchar Polski, w którym mistrz kraju - Legia Warszawa, miała zmierzyć się 9 sierpnia 2020 roku ze zdobywcą Pucharu Polski - Cracovią, zostaje odwołany. Ma to związek z faktem ujawnienia przypadku zakażenia koronawirusem u członka sztabu klubu Legia Warszawa.

Podjęta decyzja ma na celu minimalizację ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa w klubach uczestniczących w europejskich pucharach oraz w trosce o zbliżający się start rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Zgodnie z procedurami, wykluczenie potencjalnego zakażenia można uzyskać dopiero po przeprowadzaniu dwóch testów wymazowych w odstępie 7 dni.

Źródło: PZPN


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Dziki
bez wyjatku
do akji powinien wkroczyc sanepid i kwarantanna dla wszystkich co mieli kontakt z osoba zarazona na 2 tygodnie. Nie wiem dlaczego pilkarze mieliby byc wyjątkowi i nie podlegac zasadom ogólnym. Dopiero jesli 2 probka testu po tygodniu da wynik negatywny to moga wrocic do treningów.

18            -11
~~~Maga1918
Superpuchar
Kto bogatemu zabroni...kombinują pseudo mistrzowie LM...od pewnego czasu to nie było tajemnicą...kudłtemu to nie w smak. .bo dlaczego krakowianie nie mogli ich usadzić już na wstępie?

19            -8
mackub
a kupić nie można?
Podobno profesorek wykłada bańkę i zgadza się na trzy punkty ujemne za puchar. Ktoś przebije?

41            -1
~~~Ludojad
Niedziela bez handlu
Mecz odwołany

26            0
~~~Jarek
Super puchar
Pogodynka z PZPN ustali z Panią rzecznik z klubu ze stoLicy na Varze termin spotkania ?, sąsiadka w tej sprawie nie ma nic gadania!

5            -7
~~~palec1906
Przykre to
Nie ma żadnej epidemii, jesteśmy oszukiwani. Hasło sport to zdrowie odchodzi do lamusa... Wszyscy zdrowi, meczu nie będzie. Kiedy wreszcie przejrzymy na oczy Bracia?

18            -94
~~~Jarek
Superpuchar
Także Panowie, Mistrzem Polski jest Legia a Pan Tomasz Wolny może sobie strzelić bezalkoholowego Lecha!

2            -4
~~~SMOK
palec1906
Ludzie są zastraszeni na maksa i choć nikt nigdy nie miał styczności z korona-wirusem (z problemami oddechowymi owszem bo takich ludzi w szpitalach jest multum i to bez korony)to ludzie się boja jak cholera. Większość ludzi mówi, ze nie wierzy mediom ale się boją

23            -14
~~~Jarek
Korona
Wracam z wycieczki w rodzinnym mieście od godziny 14- 15 Policja rozdała 10 mandatów z brak maseczki!

2            -6
~~~Gandalf White Pride
Do palec
Brawo. Trzeba pisać/mówić jak jest. A nie jak te zastraszone owieczki wszystko łykać. Czy jest to celowe działanie rządów kto wie.. to już spiskowe teorie, ale to jak społeczeństwo jest zastraszone jest kuriozalne.

11            -3