Wtorek, 11 sierpnia 2020 r.

Zapisy na wyjazdowy mecz z KSZO

W sobotę 15 sierpnia drużyna Wisły Kraków zmierzy się w ramach 1/32 finału Pucharu Polski z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Zapisy na to wyjazdowe spotkanie rozpoczną się we wtorek 11 sierpnia o godzinie 11:00.

Wszystkich kibiców zainteresowanych udziałem w sobotnim meczu zapraszamy do Strefy Kibica, gdzie można dokonać zapisów. Potrwają one do czwartku 13 sierpnia do godziny 18:00 lub do wyczerpania puli 180 miejsc.

Podczas zapisów należy podać: imię, nazwisko i numer PESEL. Wyłącznie fani, którzy zdecydują się wziąć udział w spotkaniu i będą widnieć na liście przesłanej przez klub, otrzymają wejściówkę w dedykowanej kasie biletowej stadionu KSZO zlokalizowanej przy sektorze gości, po uprzednim dokonaniu opłaty. Koszt biletu wynosi 30 zł.

Prosimy pamiętać o środkach ostrożności i zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują zarówno podczas zapisów, jak i w czasie meczu. Wymagane jest zachowanie dystansu społecznego oraz zakrywanie ust i nosa. Dodatkowo, do Strefy Kibica będą pojedynczo wpuszczane wyłącznie osoby, które przy wejściu zostaną poddane pomiarowi temperatury, a wynik będzie wskazywał poniżej 37.5 stopni Celsjusza.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Pat
ABG
Wszyscy do Ostrowca !

10            -5
~~~Robert
Wyjazd
Bedzie transport czy we wlasnym zakresie

5            -3