Środa, 26 sierpnia 2020 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" ze Śląskiem Wrocław. To rozegrane zostanie w sobotę, 29 sierpnia, o godzinie 17:30.

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest wyłącznie online na stronie bilety.wisla.krakow.pl.

Od tego sezonu wprowadzona zostaje zniżka dla osób, które zdecydują się zakupić wejściówki w dwa pierwsze dni sprzedaży (w przypadku meczu ze Śląskiem obowiązuje ona do 27.08.2020 r. do godz. 23:59). Kibice, którzy postanowią zakupić wejściówki w tym terminie, zapłacą za nie 10% mniej od ceny regularnej.

Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków nie jest wymagana Karta Kibica. Chcąc zakupić wejściówkę na stronie bilety.wisla.krakow.pl niezbędne jest jednak utworzenie profilu Kibica, w którym podane zostaną imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze. Ponadto wszyscy kibice proszeni są o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowanie min. 2-metrowych odstępów od innych fanów i nietworzenie grup.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Wiślak93
Sektor D
Na sektor D zostały już wykupione wszystkie miejsca przez karnetowiczów?

12            -4
~~~Osama
Sektor rodzinny
Hej. Mam pytanie o zakup biletu na sektor rodzinny. Czy muszę kupić osobny bilet na to samo miejsce dla dziecka czy jak to wygląda?

13            -4
esaper
Sektor D
Raczej tak. Mamy tam właściwie wciąż te same twarze.

12            -1
~~~Anty Królewski
Tego to jeszcze nie bylo
Tego to jeszcze nie bylo, żeby sumarycznie średnia cenu biletu na jeden mecz w ramach karnet na rundę jesienną była wyższa niż cena meczu w ramach biletu! A ceny karnetow mamy najwyzsze w Polsce! Zresztą kpina również jest to, ze Wisła zaczęła sprzedawać bilety dopiero w środę, a wcześniej nie bylo komunikatu kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów. Przy czym uwazam, ze sprzedaz biletow powinna odbywac sie minimum tydzien przed meczem. To tylko pokazuje jaki jest brak szacunku dla kibiców ze strony Klubu i tego zarządu.

19            -83
~~~korpo
mybenefit
Orientuje się ktoś, czy można będzie dostać te bilety przez voucher ze strony: system.mybenefit.pl/mybenefit/ ?

5            -2
~~~Combo1906
Brak szacunku?
Jaki masz problem z kupnem biletu nawet na dzień przed meczem mi to przez neta zajmuje do 4 minut kto chce mieć to ma A jak czytam o braku szacunku to aż mnie H strzela weź pod uwagę że klub czekał jak najdłużej bo Kraków może być w czerwonej strefie A wtedy mecz odbyły się bez kibiców... A tak wogole to widzimy się w sobotę bo stęskniłem się już za R22 pozdrowienia z wislackiej Trzebini

49            -7
esaper
~~~Anty Królewski
Karnet na najtańsze sektory 200 - suma biletów 213 Sektory "średnie" - 280 - suma biletów 303 Górna półka - 335 - suma biletów 363. Naucz się czytać i przestań jątrzyć. Jak nie pasuje idź do supermarketu - tam masz taniej

45            -7
~~~Anty Królewski
Do esaper i Combo1906
Do esaper - No przepraszam bardzo, bilet kosztuje 29,70 zł najtańszy (z 10 procentową obniżką, bo takowy dzisiaj kupowałem). Runda jesienna składa się z 6 meczów u siebie, z czego tylko z Legią będzie droższy (43,60 zł z 10% procentową obniżką). Licząc w sumie całość wychodzi 192,10 zł, a więc średnia cena biletu za mecz około 32 zł! Karnet za 200 zł składa się z 6 meczów, a więc średnio za mecz wychodzi 33,33 zł. Dlatego to jest dla mnie niebywałe, bo zakup karnetu zawsze powinien dawać profity, chociażby w niższej cenie za mecz! Do Combo1906 - Ależ mi to "osiągnięcie", że można kupić bilet przez internet. Pragnę przypomnieć, że Wisła jest ostatnim klubem w Ekstraklasie, która wprowadziła taką możliwość. Brak szacunku wobec kibiców objawia się poprzez to, że klub żeruje na kibicach i faktem, że jest od nich za bardzo finansowo uzależniony. Brakiem szacunku jest również to, że Wisła dyktuje absurdalne najwyższe w Polsce ceny karnetów i biletów, pomimo tego, że piłkarsko nasz klub niczego nie osiągnął od 2011 roku. Nawet Legia ma tańsze karnety, pomimo tego, że jest z Warszawy (a tam koszty życia i zarobki są wyższe niż w Krakowie), a do tego niemal co roku jest mistrzem Polski. W zdrowych, normalnych klubach wsparcie kibiców jest jedynie uzupełnieniem finansów. To jak Wisła szanuje kibiców, pokazała również ostatnio wywołując histerię w sprawie tego, że kibic Jagiellonii chciał sobie zrobić zdjęcie z Błaszczykowskim, a Wisła popiera to aby ukarać za to Jagiellonię oraz tego kibica.

12            -44
~~~Mały
Anty Królewski
Chłopaku Widzę że jesteś totalnie anty...Chyba Cię rajcują te minusy...Pewnie piszesz te swoje wiecznie marudzace teksty i patrzysz czy będziesz mial w końcu te minus 100 Nic Ci nie pasuje Totalnie nic Ja wiem że każdy ma prawo swojej wypowiedzi No ale kupując bilet w tej calej anty sytuacji ,to co ?Aż tak lubisz się katować....?Tylko nie mów mi że kochasz nasz klub, bo nawet najwieksi malkontenci nie jadą tak mo naszym klubie

34            -8
Rafi
Karta kibica
Kojarzy ktoś jak wygląda teraz sytuacja z kartą kibica? Skończyła mi się ważność i chce wyrobić nowa. Bilety sprzedawane są tylko online. A ma ktoś informacje czy kartę można wyrobić w strefie kibica?

6            0
~~~stary wiślak
~~Ąnty Królewski! W czym się tak dla Wisły zasłużyłeś,że oczekujesz wielkiego szacunku?
Kupiłeś karnet,albo będziesz kupował bilety? Jeśli nie,to po co omawiasz temat cen?Ja od ponad 50 lat kupuję bilety i karnety i nie mam roszczeń,by mnie klub jakoś szczególnie traktował.Poza tym twój nick sugeruje niechęć do człowieka,który jednak coś dobrego dla klubu uczynił.O cenach biletów można rozmawiać,ale one są chłodno przekalkulowane i dostosowane do popytu,wobec urzędowych nakazów frekwencyjnych.Sam uważam,że w przeliczeniu na jeden mecz cena karnetu powinna dawać wyższy rabat,ale ty piszesz,jak wyczuwam w złej intencji.

20            -4
~~~Combo1906 6@outlook.co m
Do anty królewski
Ty to może zmień nick na " Ave Filipiak " i skończ pisać brednie jak Ci się nie podoba to nie jeździ na mecze kup sobie c+ albo zmień dyscyplinę sportu A nie płacz że drogo ja chętnie pomogę mojemu klubowi kupując te drogie bilety dla mnie i syna jeść miesiąc nie będę ale przynajmniej oglądne meczyk pozdro

17            -7
~~~Anty Królewski
Do stary wiślak i Combo1906 6@outlook.co m
Do stary wiślak - Ja również od lat regularnie kupuję bilety i karnety, ponieważ lubię chodzić na mecze i również dlatego, że kibicuję Wiśle. Niemniej nie mogę akceptować tego co obecnie Wisła wyprawia w sprawie cen biletów, a w szczególności karnetów. To, że stadion jest droższy w utrzymaniu w najmniejszym stopniu nie uzasadnia aż tak absurdalnie wysokich cen karnetów, biorąc pod uwagę to, że sportowo Wisła niczego nie osiągnęła od niemal 10 lat! Nawet Legia i Lech mają od nas tańsze karnety! W poprzednim komentarzu zrobiłem dokładne wyliczenia i to jest sytuacja bez precedensu, żeby sumarycznie kwota karnetu za jesień była wyższa niż za bilety. Potem niech się Królewski nie zdziwi jak mu frekwencja spadnie, bo karnety schodzą wolniej niż w poprzednich rundach. Do Combo1906 6@outlook.co m - To jest typowe dla niektórych osób, że jak ktoś myśli inaczej niż większość to od razu jest wrogiem, agentem (w tym przypadku Cracovii). To przypomina mi chwilami histerię na punkcie tzw. rosyjskich agentów w wykonaniu zarówno PiS jak i opozycji.

10            -19