Piątek, 28 sierpnia 2020 r.

Wisła wznowiła sprzedaż karnetów i biletów

Krakowska Wisła wznowiła sprzedaż karnetów na sezon ligowy 2020/2021 oraz tych na rundę jesienną bieżących rozgrywek Ekstraklasy. Znów można też nabywać bilety na zaplanowane na sobotę spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Wstrzymanie sprzedaży spowodowane było wprowadzeniem w powiecie Kraków "żółtej" strefy obostrzeń epidemicznych, przez co na najbliższym meczu zespołu "Białej Gwiazdy" zajęte będzie mogło być zaledwie 25% pojemności stadionu. A to z kolei wymusiło reorganizację dotychczasowej dystrybucji wejściówek.

Wszystkie osoby, które zakupią abonamenty do momentu rozpoczęcia spotkania - ze względu na obostrzenia i wymogi epidemiologiczne - zasiądą na sektorze wyznaczonym przez klub. Sympatycy, którzy do czwartku 27 sierpnia nabyli swoje abonamenty, otrzymają nowe miejsce, o sposobie sprawdzenia klub poinformuje w osobnym komunikacie - czytamy w informacji opublikowanej przez Wisłę Kraków SA.

Z kolei bilety na sobotni mecz można nabywać na sektory: A11, A23, C1, B11, B12, B23, B24, E11, E16, G1, G2, G3 i H21.

Przypominamy, że bilety i karnety kupić można wyłącznie online, za pośrednictwem strony: bilety.wisla.krakow.pl »


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~eko
PDF na telefonie
Hej, nie posiadam Karty Kibica i kupiłem właśnie bilet. Mam go w PDFie na telefonie. Niestety nie mam drukarki, żeby go wydrukować, ale tak się zastanawiam - może da się wejść na stadion podkładając telefon pod czytnik kodów kreskowych? Wszedł tak ktoś kiedyś? Dzięki :)

6            -9
ptw
Bilet
Podejrzewam że się wylegitymujesz i przejdziesz. Ale mogę się mylić

2            -3
~~~eko
PDF na telefonie
Chodzi mi o to, że nie pamiętam, jak wygląda czytnik kodów kreskowych na stadionie przy bramce obrotowej. Czy jest to cienka szczelina, do której wejdzie tylko papier? Czy spokojnie można przystawić telefon do tego czytnika?

2            -3
~~~Piter75
Bilet
Telefon przykładasz i powinno być ok. Ja przykładamy kartę z karnetem więc zasada pewnie taka sama

2            -4