Piątek, 28 sierpnia 2020 r.

Nowe miejsca na mecz ze Śląskiem Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem klubu, w którym informuje on o zmianach miejsc dla kibiców, którzy zakupili karnety sezon 2020/2021, na rundę jesienną oraz bilety na sobotni mecz ze Śląskiem Wrocław.

Oto treść komunikatu:

W związku z wprowadzeniem ograniczenia liczby widzów na sobotnim meczu, kibicom, którzy zakupili już karnety oraz bilety przydzielone zostały nowe miejsca. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z informacją.

W oparciu o otrzymane wytyczne klub zobligowany został do rozlokowania kibiców na co czwartym krzesełku w naprzemiennych rzędach. Osoby, które zakupiły karnety lub bilety do 27 sierpnia włącznie proszone są o sprawdzenie miejsca za pośrednictwem dedykowanej strony »

Kibice posiadający karnety na sektory D21 oraz D22, D 24 zostaną przeniesieni na trybunę C. W związku z tym prosimy o zalogowanie się na stronie bilety.wisla.krakow.pl i pobranie potwierdzenia nowego miejsca z zakładki "Twoje zakupy". Wejściówka zostanie automatycznie zapisana na Karcie Kibica.

Osoby, które nabyły wejściówki na sektory E21, E22, E23, E24, E25, E26 zostały rozlokowane na sektorach E12, E13, E14, E15 i E16. Nową wejściówkę można pobrać, logując się na stronie bilety.wisla.krakow.pl.

Część osób z Trybuny Rodzinnej została rozlokowana na sektorach E24, E25 i E26. Nowe bilety można pobrać na stronie zakupowej z zakładki "Twoje zakupy".

W celu zachowania komfortu kibiców zasiadających w Sektorze Rodzinnym otworzyliśmy przejście miedzy trybuna E a F.

Fani, które aktualnie nabywają bilety mają przypisane już miejsce docelowe, z kolei sympatycy, którzy kupili abonamenty sezon i jesień będą musieli sprawdzić je w zakładce "Twoje zakupy".

UWAGA! Jeśli bilet został zakupiony na Kartę Kibica, zaktualizuje się on AUTOMATYCZNIE i nie ma potrzeby wydruku nowego blankietu. Wejście na stadion odbędzie się przy użyciu KK.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o zrozumienie w tej nietypowej sytuacji. Jednocześnie informujemy, że nie ma możliwości zmiany nowych miejsc.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Osama
Bilety
Witam! Zakupiłem bilety na sektor rodzinny - F. Po komunikacie klubu wchodzę aby sprawdzić nowe miejsca i...mam info że zostały mi zwrócone pieniądze i nie mam nowych miejsc! To są jakieś jaja?? Ma ktoś tak jeszcze?

2            -2
~~~Uuggjiir
Mam karnet sezon
I otwieram zakładkę moje zakupy i się nie chce otworzyc . macie tak samo ?

2            -6
gb3
lekko coś nie działa...
mam karnet na cały sezon razem z synem i bratem.... Wieczorem sprawdziłem gdzie nas eksmitowano ;-) W rundzie wiosennej było ok - siedzieliśmy obok siebie czyli co 2 krzesła. Dzisiaj jak się okazało to mimo potwierdzenia zakupu karnetu na miejsce zajmowane od lat , otrzymałem inne dane dotyczące zakupionego miejsca na karnecie i co się z tym wiąże ... Brat i syn "obok siebie" a ja daleko od nich...

4            -2
~~~Prawdziwa Wisła
do gb3
wejdź na stronę Gówna Wisły i kliknij na czerwono napisane w komunikacie Sprawdź TUTAJ .. NASTĘPNIE wpisz pesel i będziesz miał miejsce .. odpisz czy dało rade . pozdrawiam

3            -2
~~~Name
do Osama
Zapewne skonczyly sie miejsca na sektorze rodzinnym. To zreszta ciekawy przypadek bo maz z zona na normalnym sektorze musza siedziec co 4 miejsca a jak to jest na rodzinnym kiedy idzie maz, zona i dziecko? Dziecko tez ma bilet 4 miejsca dalej??

3            -1
~~~PRAWDZIWA WISLA
Name
Nie róbcie fermentuu i cieszcie się że możemy wejść na Mecz i stadiony jeszcze otwarte .. dziecko 4krzeselka dalej to jakieś 1.5 odległości .. chyba to nie jest ogromna odległość .. A jak masz problem to weź dziecko na kolana i po temacie..

14            -4
~~~Osama
do Namw
No jak się skończyły to spoko ale wtedy powinienem mieć miejsce na innym sektorze a nie info o zwrocie biletów :) o to mi tylko chodzi :)

2            -4
~~~SUPER
Beznadziejnie
Zaczyna mnie to wszystko w.urwiac..po jaka cholere kupowac karnet..lepiej kupic najtańszy bilet i czekac gdzie cie przerzuca. Jezdzimy cala paczka zeby razem dopingować a tu jeden wielki h..

2            -3
gb3
do ~~~Prawdziwa Wisła
wczoraj wieczorem sprawdzałem tak jak napisałeś ;-) . Dzisiaj w południe ponownie sprawdziłem i ..... brat i syn mają inne miejsca niż przypisane wczoraj. Najwazniejsze ze teraz mamy "obok" siebie ;-)

3            -3
~~~Artur
zmiana miejsc
To jest jakaś masakra mają nas za debili kupic karnet i jest Ok wiem ze epidemia wymogi ale zeby chodzic do strefy kibica i prosic o wydrukowanie biletu stac w kolejce bo system przydzielił miejsca ale nie nabil na kartę pokazuje na bramce wydruk z nowym miejscem też źle musi być bilet masakra nie wspomne ze karnet na D to koszt polowy C i miejsca tam gdzie siedzę wolne w calym rzędzie ktos coś zrobił ale nie do końca

5            -4