Sobota, 29 sierpnia 2020 r.

Debiut Yawa Yeboaha w Wiśle

W spotkaniu ligowym ze Śląskiem Wrocław w barwach krakowskiej Wisły zadebiutował pochodzący z Ghany skrzydłowy - Yaw Yeboah. 23-letni piłkarz pojawił się w wyjściowym składzie naszego zespołu i grał do 74. minuty, kiedy to zmienił go Jean Carlos Silva.

Yeboah jest wychowankiem szkółki Manchesteru City, a do Krakowa trafił występując wcześniej w rezerwach hiszpańskiej Celty Vigo. Z naszym klubem podpisał trzyletni kontrakt.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Wilga
Może coś z niego będzie?
ale musi przestać gonić jak szalony bo widać że brakuje mu sił. Dużo większe wrażenie zrobił na mnie Bucajaj z 11, chłop nie ma pojęcia co robi. Drewno z zatopionego żaglowca.

85            -9
~~~alakman
Obrona
Ja już to pisałem, ale się powtórzę. Okienko fatalne bo nie sprowadziliśmy nikogo godnego do obrony. Z Janickim i Klemenzem jesteśmy faworytem do spadku. Zresztą jak się okazuje do napadu też nie... dobrze że z Boguskim kontrakt podpisany. Uf.

59            -26
~~~Szogun
Super
Widać że umie grać w piłkę. Ale wyników nie będzie jeśli nie wzmocnimy obrony.

76            -6
~~~Janko Buszewski
Fajny piłkarz
ma depnięcie,gazicho,przegląd pola,odwage w walce i dryblingu.Bedzie sporym wzmocnieniem zespołu.Niestety bez napastnika w składzie,jego bieganie jak dziś,bedzie g....o warte.Znów ci z "najlpepszym cv" wedle niektórych,czyli Savic i Beciraj...bardzo słabi.Zukow zgubił gdzies swoja przebojowośc.Stoperzy ....tragedia.Lis, jak Majdan w Atenach,startuje i staje w połowie .Lipa,lipa,lipa !!

74            -6
~~~Doradca
Do zawodnikow
50% zawodników w przerwie rozgrywek na wykopki ziemniaków z instruktorem na czele.

39            -5
~~~567
Mak strasznie słaby
po zdjęciu Sawica lewa strona przestała funkcjonować

33            -30
~~~Wojciech
Yeah
Będzie z tego piłkarza pożytek,troszkę szkoda że sił brakło. Ale stzal,technika i szybkość jest. Tak Bucajajac to jest Rasiak, tyle że ten to jednak coś strzelał mimo że drewniany, ten się miota jak klient po sklepie pomiędzy regałami.

44            -9
~~~NikePro
Wuefista _ skończ!!!
Coś będzie z tego chłopaka. Bardzo dobry występ jak na debiut, ciąg na bramkę. Takiego nam potrzeba.

47            -4
~~~Yoshi
Jak nie oglądałeś to nie komentuj
Charlie, Yeboah zszedł bo łapały go skurcze, nie jest przygotowany na cały mecz.

61            -5
~~~Jazda
jazda
po połowie rundy dostosuje się do poziomu jak savicevic, zhukow i cala gromada innych, którymi byliśmy zachwyceni po pierwszym meczu

38            -9
~~~Rzeszowia k
Dobrze rokuje...
...ale trzeba mu trenera, który będzie wiedział, jak korzystać z atutów nowego gracza i który jakoś zdyscyplinuje jego zachowanie na boisku. Oby tylko sodówka mu nie odbiła.

39            -3
~~~BranDon
A dla mnie...
To on mi przypomina Maora, dajcie mu czasu, przestańcie być lożą szyderców dla wszystkich tylko bądźcie wsparciem w ich początku w Wisełce. JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA

17            -5