Piątek, 4 września 2020 r.

Od soboty Kraków poza żółtą strefą

Tylko przez tydzień trwać będą obostrzenia wynikające z liczby zakażeń koronawirusem w Krakowie i wprowadzeniu w mieście tzw. "żółtej strefy". Wskaźnik nowych przypadków - z ostatnich czternastu dni - spadł bowiem poniżej sześciu osób zarażonych na 10 tysięcy mieszkańców, a to oznacza, że od soboty - 5 września 2020 roku - zmniejszone zostają obostrzenia dla krakowian.

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło już zresztą wycofanie Krakowa z listy powiatów z "żółtej strefy".

Dodajmy, że jeśli wskaźnik zakażeń dla miasta nie ulegnie zwiększeniu - a na dziś wynosi on około 5.5 - wtedy najbliższy mecz piłkarzy Wisły Kraków na Reymonta, zaplanowany na 18 września 2020 roku z Wisłą Płock, odbyć będzie się mógł z możliwością zajęcia przez kibiców 50% pojemności naszego stadionu.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Pireos
Cyrku ciag dalszy ;)
Zolta, sraczkowata, pomaranczowa, fioletowa, wszystkie kolory teczy. A biznes przy kazdym takim wylaczeniu chocby na tydzien ponosi ogromne straty. Dobra zabawa panowie! W 2021 moze nie byc co ratowac, tymczasem przy 6.0 zamykamy, przy 5.9 jest OK!

57            -20
~~~Kibic20
Żółta zona
Jak Wisła będzie grać u siebie, pewną znowu wejdzie żółta żona! Cyrk i tyle. Oby przynajmniej w przyszłym roku się wszystko zmieniło, jak będzie szczepionka.

20            -22
~~~Robert
Korona
Skończcie już z tym kabaretem na wiecu wyborczym tłum ludzi bez masek zero odstepu a na stadionie co dwa metry komedii ciąg dalszy

48            -31
~~~Kamilct
Cov-id 2019
Koronawirus jest taki sam jak co roku. Pandemia jest o to żeby trochę zmian na świecie wprowadzić, nie ma to nic wspólnego z ratowaniem ludzkiego życia. Wręcz przeciwnie nie które te ich Obostrzenia nam szkodzą.

43            -10
~~~zoltan10
Kto przyjdzie.......
Kto przyjdzie oglądać tych partaczy. Po tym co ostatnio pokazali to nawet nie wiem czy TV będzie chciało mi się włączyć , a co dopiero oglądać na żywo tą żenadę....Kopaczy mają gdzieś dobrą grę , ja mam gdzieś oglądania tego póki co.

29            -19
~~~Ekonom
I co to zmienia?
Nie potrafiliśmy na ostatnim meczu zapełnić nawet tych 8 tys dostępnych miejsc.Czy ktoś w klubie zastanowił sie co albo kto jest temu winny?Ceny biletów/karnetów?postawa drużyny?a może coś jeszcze innego

52            -7
~~~Kibic20
Do Ekonom
Winni niskiej frekwencji są kibice i covit 19. Kibic nie wybiera, jest po prostu z klubem na dobre i na złe. Janie mogłem przyjść, ale karnet kupiłem, żeby wspomoc klub. Więcej takich kibiców, to za parę lat będą puste stadiony.

13            -19
~~~Pawel 1985
Covidziarze
Cala Wisla przeciwko covidziarzom i covidianom. Dosc tej szopki.

25            -8
~~~No to pomożecie?
Covid i Wisła
Covid bezobjawowy, gra Wisły bezobjawowa... Może by tak graczom wypłacić pensję bezobjawową?

33            -3
~~~Wqrwiony
kolorowanka .....
a co za roznica dla Wisly ,jaki "kolor" ma akurat w dniu meczu Krakow ? Zolty-to 25% pojemnosci stadionu w dyspozycji kibicow,tak?Tj ok 8 000 osob ?A ile bylo zakupionych biletow na mecz ze Slaskiem? HA HA HA HIPOKRYCI-dra sie na forach : CHCEMY OTWARTEGO STADIONU.A jak dochodzi do meczu to "bidne 5000 osob" bylo/zakupilo bilety na I mecz u siebie w nowym sezonie.Jak na zebraniu "bylej i nieomylnej Partii": wicie,rozumicie,wezmiemy sie i... to zrobicie.Szkoda nerwow

7            -3