Środa, 9 września 2020 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Płock

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Wisłą Płock. To rozegrane zostanie w piątek, 18 września, o godzinie 20:30.

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest wyłącznie online na stronie bilety.wisla.krakow.pl.

Od tego sezonu wprowadzona zostaje zniżka dla osób, które zdecydują się zakupić wejściówki w dwa pierwsze dni sprzedaży (w przypadku meczu z Wisłą Płock obowiązuje ona do 11.09.2020 r. do godziny 23:59). Kibice, którzy postanowią nabyć wejściówki w tym terminie, zapłacą za nie 10% mniej od ceny regularnej.

Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków nie jest wymagana Karta Kibica. Chcąc zakupić wejściówkę na stronie bilety.wisla.krakow.pl niezbędne jest jednak utworzenie profilu Kibica, w którym podane zostaną imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (18 września) o godzinie 21:15 lub w momencie wyczerpania się puli wejściówek.

Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze. Ponadto wszyscy kibice proszeni są o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowanie min. 2-metrowych odstępów od innych fanów i nietworzenie grup.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

szymasss
Do hejterów
Od razu wyjaśnię co poniektórym słaba frekwencję na meczu ze Śląskiem. Otóż: po wprowadzeniu żółtej strefy klub celowo uciął sprzedaż biletów, pod kątem priorytetu sprzedaży karnetów (im więcej biletów by sprzedali tym mniej miejsc zostałoby dla tych co chcieli karnety, w efekcie ktoś kto chce karnet mógłby go nie kupić i obrazić sie). Przykładowo mój brat próbował kupić bilet 2 dni przed meczem i nie dał rady a po telefonie do Wisły dowiedział się że bilety nie są dostępne a karnety tak. Ponadto parę osób w Internecie pisało że jak tylko ogłosili tą żółtą strefę a oni byli świeżo po zakupie biletów, dostali info z Wisły o anulacji transakcji. Moim zdaniem słuszne podejście i pewnie lepiej na tym wyszli. Sądzę że wpływ ze sprzedanych karnetów był wyższy niż byłby z biletów, ale oczywiście w moim przypadku to wróżenie z fusów. Wszyscy na mecz z Płockiem! Pomóżmy naszym piłkarzom wreszcie coś wygrać i zbudować twierdzę na R22! Acha no i żadnych rac i kar!

38            -15
~~~zbyszek93
A tymczasem
nasz pogromca przegrał dzisiaj czwarty mecz z rzędu z potężną Wólczanką Wólką Pełkińską. Odpadliśmy z drużyną, która okupuje 18 miejsce (4 od końca) w pół-amatorskiej 3 lidze i która przegrywa u siebie z jakąś kozią wólką i nawet nie usłyszeliśmy przeprosin od któregokolwiek piłkarza lub trenera (nie wspominając już o jakichkolwiek karach).

51            -11
~~~Chrut
Miejsca
Dlaczego nie mogłem wykupić swojego miejsca na stadionie kupując karnet jesień 2020?Tego jescze nie grali.A jak piłkarze czy bardzo ciężko pracują? Czy poprawili to o czym tak głośno mówili?Wisła mój klub tak nie traktuje kibica!Wielka trójco zastanów się nad tym!

16            -19
~~~kibic20
Zbyszek93
Kare to powinienes dostacTy,za to [...]yczne pisanie.Co nas juz teraz interesuje jak gra KSZO.Daj do klubu twoj telefonnumer,to cie osobiscie przeprosza.Zamiast sie skupic,zobaczyc,jakie postepy robi klub,czytac wypowiedzi niektorych pilkarzy i wierzyc,ze na pewno bedzie lepiej, dalej hejtujesz!!Zastanawiam sie,czy nie jestes nasza sasiadka.Nie czytales o co prosil "szymass".Troche szacunku dla klubu tez sie nalezy.

9            -27
~~~zbyszek93
kibic20
Skoro kopacze poprzez brak zaangażowania i ambicji nie okazują mi szacunku, to ja również nie mam zamiaru okazywać tego szacunku im. A o KSZO będę przypominał codziennie, do porzygu, przynajmniej dopóki kopacze nie dostaną bardzo surowej kary (ja bym ich pozbawił całej rocznej pensji), zobaczyliby jak się kończy tak bezczelne olewanie swoich obowiązków.

22            -16
~~~Kibic20
Zbyszek93
Piszę po raz ostatni, bo szkoda słów. Jak w pracy coś zawalisz, nie dostajesz wypłaty cały rok? Jak już co, pilkarze/włącznie z naszym kapitanem/wypowiadają się zawsze z szacunkiem do nas i do klubu. To ty nie masz szacunku do nich, tak jak się wyrażasz. Wstyd miza ciebie.

11            -10
~~~zbyszek93
Kibic20
Twoje komentarze mnie kompletnie nic obchodzą. Możesz się nawet popłakać i poskarżyć do mamusi, ale olewania swoich obowiązków przez kopaczy niczym nie usprawiedliwisz.

9            -7
~~~Kibic20
Zbyszek93
Trzeba mieć mamusie, żeby się do niej poskarżyć. Mnie chodzi tylko o szacunek, który się każdemu należy. Ale to jest dla ciebie obce słowo. Tylko ciebie trzeba przepraszać, szanować. Piłkarze są ludźmi, jak my wszyscy, kopacze są w polu na wsi na wykopkach!

7            -6
~~~Kwadrat
Do kibic20
Ciekawe ile ci placa kopacze za trolowanie na portalu a moze to trio ci placi?! Bo wlazisz im wszystkim bez wazeliny przeczkolaku!

8            -8
~~~Kibic20
Kwadrat
Do przedszkola to nadajesz się ty, żeby cie kultury nauczyli, a przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka. Tylko się zastanawiam, czy aby nie za późno dla ciebie,zeby się czegokolwiek nauczyć.

6            -8