Czwartek, 10 września 2020 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Pogonią

Po pierwszej przerwie reprezentacyjnej w sezonie 2020/2021 zespół krakowskiej Wisły przystąpi do kolejnej rywalizacji ligowej w odległym Szczecinie, gdzie zmierzymy się z tamtejszą Pogonią. Jak na konferencji prasowej, przed tym spotkaniem, powiedział trener zespołu Wisły Kraków - Artur Skowronek - jedynym zawodnikiem, który z powodu urazu nie będzie mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu składu to Konrad Gruszkowski. Z poprzednio nieobecnych zawodników - do gry gotowy jest już natomiast Adi Mehremić.

- Piłkarze, szczególnie nowi, adaptują się do naszych środków treningowych, do intensywności. Nie mamy urazów, ale bierzemy szerszą grupę ludzi na przedmeczowe zgrupowanie. W Krakowie zostaje tylko Konrad Gruszkowski - na treningu indywidualnym. Wrócił Mehremić, więc pole manewru się zwiększa - powiedział Skowronek.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Lando
TSW
Błagam Cię trenerze, postaw na obronę w składzie: Abramowicz, Sadlok, Klemenz, Szot... Tylko taka obrona, jest w stanie przeciwstawić się dosyć silnej ofensywie Szczecinian... Ci ludzie, szczególnie Abramowicz, są w stanie dać Wisełce dużo w ataku...

31            -41
~~~Stara Baba
Sadlok na ławę
Sadlok zawsze na stoperze zawodził. A na bocznego jest za wolny. Moim zdaniem grajmy parą Hoyo-Klemenz. Młody nie zagra gorzej niż Janicki, a doświadczenie zaprocentuje. Klemenz jest twardy i po prostu trener musi go doprowadzić do wysokiej formy i będzie ok. Szot i Abramowicz? Czemu nie.

31            -20
~~~Rzeszowia k
Sadlok na skrzydło
Skoro do składu wrócił Mehremić, to niech gra na stoperze - osobiście wolałbym, żeby z Klemenzem. Na lewą obronę Abramowicz, a Sadlok na lewe skrzydło - albo odwrotnie. Obydwaj mają walory do pokazania z przodu, a mogą się wymieniać w trakcie meczu bez szkody dla bezpieczeństwa w obronie. Na prawej obronie niech się ogrywa młody Szot, choć i Niepsuj mógłby przypomnieć się w dawnym miejscu pracy: "tu byłem - nie chcieliście mnie, to teraz macie". Może by tak spróbować Savicia na prawym skrzydle? No, a w ataku oczywiście RB9 ;-)

6            -17
~~~Czesław Mroczek
Decyzje trenera
Decyzje co do składu na mecz które podejmie Skowronek muszą zostać akceptowane przez grającego właściciela. Trener musiałby być bardzo odważny kierować się swoim wyborem

14            -19