Niedziela, 13 września 2020 r.

Canal+ Sport: Chuca w jedenastce kolejki

Po spotkaniu z Pogonią Szczecin, które rozgrywaliśmy w ramach 3. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, redakcja stacji Canal+ Sport wybrała do jej najlepszej "jedenastki" jednego piłkarza krakowskiej Wisły. Wyróżnienie to otrzymał Chuca i jest to pierwsza taka nominacja dla wiślaka w nowym sezonie ligowym.

Oto "jedenastka" 3. kolejki:

Rafał Strączek (Stal) - Paweł Olszewski (Jagiellonia), Bartosz Kieliba (Warta), Piotr Celeban (Śląsk) - Lubambo Musonda (Śląsk), Pedro Tiba (Lech), Jesús Imaz (Jagiellonia), Bartosz Nowak (Górnik), Chuca (Wisła) - Tomáš Pekhart (Legia), Mikael Ishak (Lech).

Piłkarzem kolejki został Ishak.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:




Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Wloczykij
Tylko Skowronek tego nie widzi
Chuca to zywe srebro, dynamika, technika, szarpie do przodu... Ale u trenejro od zawsze lawkowicz, bo albo jest Zdybowicz albo RB9, albo inni magicy.

83            -49
~~~kibic 1968
11 -stka jest
teraz tak juz bez emocji! Mehremić na stopera, i jakis napastnik na już! druga linia w miarę ok. Nic więcej nie poszalejemy trzeba się zgrywać i łapać punkty.

105            -7
Smok
Ślepy jestem
Ja jakos tego nie widziałem. Moze bardziej wypatrywałem innych na boisku. Cóz, gratulacje.

48            -31
~~~Ona
A smieszne jest to
Ze po golu Carlosa nieltorzy juz na innych forach pisza ze nie ootrzeba nam napastnika. Otoz raz do roku to i wąż pierdnie. Ok wczoraj gral dobrze ale jakby byl napastnik pokroju Alona to wczoraj w 80 min byloby po meczu. Mamy Bukse, Carlosa i musi dojsc trzeci bo Fatosa nie licze.

58            -11
~~~Jarek
Jedenastka kolejka
Hasło dnia gdzie jest Nikola Kuveljic , w piątek mini derby Wisła kontra Wisła

42            -7
~~~Onomatope jus
Gratulacje
1. Gratulacje dla Chuci i JCS. 2. Oczekuję, że zostanie przekazany do publicznej wiadomości, bardziej szczegółowo sponsorom i akcjonariuszom, plan rozwoju Klubu na okres najbliższych 5 lat. Trzeba się zdecydować, w prawo albo w lewo. Jestem w stanie zaakceptować nawet to, że naszym punktem odniesienia będzie w tym sezonie Warta (choć nie życzę spadku temu temu klubowi), ale będą realizowane inne cele sportowo-organizacyjne. 3. Oczekuję, że L. Klemenz podejmie kroki aby dostosować się do profesjonalnego uprawiania sportu pod nazwą piłka nożna. Facet jest u nas ponad 1,5 roku i od 1,5 roku nie umie grać piłką. To patologia, że najwyraźniej nikt mu skutecznie nie nakazał, by doskonalił swoje umiejętności w tym względzie. Przecież to w oczy bije! Co jest większą ujmą: zostawać przez miesiąc/kwartał/rok po treningu i nauczyć się wyprowadzania piłki, czy zrobić dwa babole w jednej akcji, w tym samobój? 4. Dodatkowy punkt byłby ode mnie za to, że plan zakładałby, iż na głównych stanowiskach w sztabie, przynajmniej I drużyny, nie ma ani jednego Polaka. Za wyjątkiem Brosza, Fornalika. Zero. Polska myśl szkoleniowa to dno. Wiemy o tym. Na szczęście to tylko piłka nożna, a nie bardziej odpowiedzialna część życia jak na przykład konserwacja elektrowni, trakcji kolejowej etc. 5. Jeszcze raz gratulacje dla Victora i Jeana Carlosa.

18            -22
GrzegorzS
jak tak czytam po forach co tam sie pisze i co z nich ulewa
to moim zdaniem marnuje się straszny potencjał tyle śmiałych myśli i koncepcji. Tyle talentów się marnuje może by tak co tydzień przed kolejką np. we Wtorek zebrać wszystkich specjalistów od taktyki, trenerki, na R22. Jak się zrobi burzę mózgów tak ze 20 tysięcy mędrców się zbierze to spokojnie da radę opracować super taktykę. Da radę ustalić i przegłosować nie tylko skład, ale i taktykę. CO więcej taki trening pod dyktando i na oczach tylu ludzie to będzie dopiero sukces. Po co kupie mądrali jest jakiś okropny "Wefista". Przed posiedzeniem Areopagu obowiązkowa msza z prośbą o natchnienie, przed meczem pokropek zawodników, błogosławieństwo proboszcza by ich wola Boża tknęła w zadek. I jazda golimy frajerów. Ludzie może zejdźcie na ziemię i dajcie popracować drużynie i sztabowi trenerskiemu w spokoju. Z ligi Wisła nie spadnie a może dzięki cierpliwości i konsekwencji w pracy poprawi się gra i wyniki. Realnie patrząc na mecz w Szczecinie gole zdobyte po wypracowanych wytrenowanych akcjach stracone po indywidualnych błędach. Gra w sumie więcej niż oprawna, kilka zmarnowanych indywidualnie okazji na kolejne gole w porównaniu do tego co zaprezentował zespół w Białymstoku jest duży progres. Mam nadzieję, że trzy punkty zdobędziemy wreszcie w Piątek. Pewnie nie będzie łatwo, ale gra w Szczecinie daje nadzieję, że wreszcie wygramy to spotkanie.

32            -17
~~~Mark
A dlaczego NIE
Beciraja on taki dobry!

5            -11
~~~Kibic20
Do Grzegorz S
Super napisałeś, gratuluję. Podzielam w 100% Twoje zdanie. Mnie już pisali, że jestem z rodziny Trenera, bo za nim i piłkarzami obstaje. Oglądam inne mecze, i nigdzie cudów nie ma. Sama myśl, w tej kolejce 5 zespołów zremisowało. Większość zespołów jest na naszym poziomie, a u nas może być tylko lepiej.

17            -17
~~~-Optyk
Różowe okulary..
Może ściągnij Grzegorzu te okulary... Gdzie Ty widzisz progres ?! Jaga o klasę ma lepszy zespół od Pogoni to raz, po dwa to powoływanie Wiślaków do kolejnych zespołów kolejki, pokazuje że mamy wartościowych graczy.Tutaj się zgadzamy, ale niestety zawodnicy nie wiedzą co mają grać i są..totalnie nie zgrani. Skowronek jest już rok i nie widać tej pracy. W Wiselce grają ciągle indywidualności i w tym jest szansa na wynik. Też mam nadzieję że wreszcie w piątek wygramy, ale nie wymagają od wszystkich aby postrzegali kiepska grę jako coś normalnego. Wisła gra bardzo słabo, a zespół jest bojaźliwy i bez woli walki.

13            -8
~~~Dario_O
zdziwko
Ale co, że nie Fatosz?

3            -5