Piątek, 18 września 2020 r.

Nieudany jubileusz Jakuba Błaszczykowskiego

Mecz z Wisłą Płock był jubileuszowym, bo setnym występem Jakuba Błaszczykowskiego w barwach krakowskiej Wisły. Niestety nie wypadł od udanie, bo "Biała Gwiazda" poległa z "Nafciarzami" aż 0-3.

Oto aktualny dorobek Jakuba Błaszczykowskiego w Wiśle:
mecze: bramki:
Ekstraklasa: 84 16
Puchar Polski: 6 1
Puchar Ligi: 1 1
Kwalifikacje Ligi Mistrzów: 1 0
Puchar UEFA: 8 0
Razem dla "Białej Gwiazdy": 100 18


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~Ona
Kuba
Przyznaj sie do bledu bo kazdy sie moze mylic i wywalcie skowronka i zatrudnijcie prawdziwego trenera.

45            -9
~~~nołnejm
Kuba niszczysz swoją legendę
upartą obroną wuefisty. Wuja jeszcze długo będzie miał zajęcie bo Boniek go zostawi, więc nie czekaj na ten moment i zwolnij Skowronka.

32            -17
~~~wislak
opinia
gdyby nie Blaszczykowski to by Skowronka nie bylo... tak wiec wg. mnie Blaszczykowski niszczy Wisle przez swoje ego. teraz braciszka wsadzil a pozniej wuja... TRAGEDIA

23            -43
~~~Ona
Peter Hyballa
Znasz go Kuba robil suoerbwyniki w Bredzie i Dunajskiej Sredzie a co najwazniejsze w Borussii Kloppa

13            -23
~~~Ah
Glowno
Brak słów

15            -6
~~~wojtek222
Darek Marzec
Witamy Wiślaka z krwi i kości!

19            -27
~~~Pireos
Kuba!
Skowronek spelnil niemal niemozliwa misje utrzymania Wisly w minionym sezonie, ale przestal panowac nad sytuacja, zespolem, pogubil sie taktycznie i personalnie, i bedzie tak jak ze Stolarem, ktory juz nie byl w stanie dac zespolowi wiary. Bedzie to ciabniecie trupa za soba. Im szybciej podejmiemy szybkie, meskie decyzje tym lepiej dla wszystkich. Wisla nie istnieje na tle outsiderow jak Plock. Tymczasem w 1 lidze rosna w sile rywale, z ktorymi bedziemy w kolejnym sezonie walczyc o utrzymanie. Patrzmy dlugofalowo, ale i reagujmy na obecna sytuacje. Ze Stolarem kosztowalo nas to kilka miesiecy upokorzen i niema l spadek.

38            -2
~~~Ona
Do wojtek22
Marzec to skowronek bis. Nie zartuj nawet. Soecjalnie nieborzedluzyki z nim w Milecu udajac ze jest za drogi. Niebdiscbze slaby trener to konfliktowy. Ostatni moment ma zatrudnienie prawdziwego trenera.

13            -17
~~~Wawel
Do Wislaka
Zgadza się

4            -9
~~~Piotr
Nie trzeba
Nie trzeba byc wielkim znawca tematu zeby golym okiem widziec co sie dzieje...gra obronna wielki dramat, gra w pomocy bez komentarza, atak to farsa cyrk i dziadostwo. Taktyka a co to jest? Wytrzymalosc i motoryka masakra! Mlody Buksa cofa sie przy tym trenerze....Janicki i Klemenz to piata kolumna. Sadlok ....rece opadaja.itd itp. Jestem kibicem Wisly od 50 lat i mam wrazenie ze mam dosc nerwów po calym tygodniu pracy. Z wiekiem wzrasta zapotrzebowanie na swiety spokój. Choc chcialbym widziec walke i charakter druzyny nie zawsze sie wygrywa ale takiej postawy nie zdzierze....za duzo wstydu to mnie kosztuje

34            -3
~~~TsS
Kubie już puszczają nerwy
Za to uderzenienie przeciwnika powinien wylecieć z boiska. Dobrze że pokazali tylko jedna powtórkę z tej sytuacji.

19            -4
~~~Tw Bolek
.....
Nie wiem czy Kuba się przyzna do błędu .Na tym forum ludzie są anonimowi a tak bardzo trudno się przyznać i przeprosić . Na palcach jednej ręki można takie przykłady z ostatnich kilku lat policzyć.

4            -6
~~~Mortal
Kuba
To jeszcze nie twój czas. Jeszcze potrzebujesz ojca piłkarskiego. Może Franek Smuda na te parę miesięcy będzie dobry. On nie kryje swojej miłości do Wisły. ...

3            -10
~~~Mortal
Przemyśl to
Hymn o miłości - treść Oto pełna treść 'Hymnu o miłości" wygłaszanego podczas ślubu kościelnego: 1 Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. 2 Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. 3 I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. 4 Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; 5 nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; 6 nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. 7 Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. 8 Miłość nigdy nie ustaje (...) 8 Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. 9 Po części bowiem tylko poznajemy, i po części prorokujemy. 10 Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. 11 Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce. 12 Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz. Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany. 13 Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość. Wiem że kochasz Wisłę jak i ja. Ale jak w religii trzeba mieć trochę pokory... idź jak JP2 w góry... zapraszam w Beskid Wyspowy....

3            -5
~~~Tw Bolek
....
Perfidia wielu ludzi na tym forum sięga granic. Widać to jak na dłoni także po tej reakcji na prawdziwe stwierdzenie. Powtarzam jeszcze raz. Wypisuje się tu wiele, łącznie z obrażaniem innych ale po czasie gdy okazuje się że mijało się to z rzeczywistością to ludzie albo znikają albo zmieniają pseudonimy czy też udają że nie było tematu!

4            -2