Piątek, 25 września 2020 r.

Komunikat medyczny Wisły Kraków

W związku z kontaktem z osobą zarażoną wirusem SARS-CoV-2 drużyna, sztab szkoleniowy oraz kadra zarządzająca Wisły Kraków poddani zostali w czwartek 24 września badaniom. Przeprowadzone testy potwierdziły przypadki z wynikiem pozytywnym, a klub niezwłocznie podjął wszelkie niezbędne środki ostrożności i wdrożył procedury otrzymane od Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Działając w oparciu o obowiązujące przepisy, przedstawiciele pionu administracyjnego i sportowego, u których stwierdzono obecność koronawirusa, zostali odizolowani, rozpoczynając kwarantannę. W ostatnich dniach zespół funkcjonował w oparciu o zaostrzone normy sanitarno-epidemiologiczne, co oznacza, że nie zachodzi potrzeba stosowania izolacji wobec wszystkich przedstawicieli pierwszej drużyny.

O dalszych krokach będziemy informować w osobnych komunikatach.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Darek
karona
oddac mecz walkover lease 0 3 of 0 7

16            -62
Terminator2
Wyniki Covidowskie lepsze niż lotto
Trzeba zrobić jeszcze parę testów , może następny wyjdzie negatywny. Skoro papaja miała wirusa, to kto wie:)

43            -15
~~~tabaluga
yhym
czyli mam rozumieć, że zapewne jeden z właścicieli jest chory (strzelam, że Królewski), bo ciągle jeździ po świecie), było spotkanie na dywaniku co się w odwala na boisku i doszło do zarażenia.

11            -36
GrzegorzS
W Krakowie zostaja Błaszczykowski, Buksa, Szot
trener będzie prowadził mecz bo test nie wykazał zakażenia wirusem. Swoja droga to życie szybko weryfikuje bezsens pozbycia się na wypożyczenie Pawłowskiego. Wobec Kontuzji Hoyo-Kowalskiego, przy absencjach Szota i Buksy jesteśmy skazani na Plewkę, zupełnego debiutanta Gruszkowskiego ewentualnie Kamila Brodę w bramce. Jako, że nie mamy rezerw to ewentualnie można uzupełniać skład 17 latkami. Ponoć Pawłowski wobec tylu środkowych pomocników nie łapałby się na skład. Ciekawe, bo w świetle corono-wirusa właśnie w Zabrzu miał by szansę zagrać pełne 90 minut i to już w piątej kolejce?? Jak za coś wywalić Skowronka to właśnie za takie kretyńskie podejście do regulaminu i konieczności grania z młodzieżowcem. Bo wychodzi na to, że mając formalnie trzech zdolnych młodzieżowców: Szot, Buksa, Hoyo-Kowakski juz w piątej kolejce mamy plażę w tym temacie.

45            -20
~~~jazz
zdrowia
po prostu szybkiego powrotu do zdrowia!

23            -1
~~~nieeeee
Plewka
Tylko nie Plewka! Dwucyfrowka jak w banku :( :( :(

11            -12