Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Jutro kolejne badania w Wiśle

Jak na Twitterze poinformowała rzecznik prasowy Wisły Kraków, Karolina Biedrzycka, na wtorek - 29 września br. - zaplanowano ponowne testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 u zawodników, członków sztabu oraz osób, które mają kontakt z pierwszym zespołem "Białej Gwiazdy".

Przypomnijmy, że testy wykonane w Wiśle w poprzednim tygodniu dały pozytywny wynik u jednego z zawodników, a także wśród pracowników pionu administracyjnego.

Wszyscy zarażeni koronawirusem zostali objęci kwarantanną.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~Dziki
wirus
Miga pisze ze Kuba i brat maja covida. Kuba ponoc zle sie czuje. Oby obeszlo sie bez powiklan i kolejnych zakazen. Zdrowka

89            -8
osjan
CoV
Niedobrze wygląda kontynuacja sezonu. Będą wypadać nowe drużyny. Niestety nie ma u nas reżimu sanitarnego w klubach, lub są omijane i jak widać są tego efekty.

58            -29
~~~costa
Osjan, co rozumiesz pod pojęciem reżim?
Mają rozgrywać mecze na PlayStation?

46            -10
~~~Bartek
Wisła
A może wreszcie zagrają w otwarte karty? Cały czas mam wrażenie że coś ukrywają przed kibicami.

32            -16
~~~T24
Wisla
Spotkanie rodzinne było czy co? Wujo Brzęczek chory, Kuba chory, Dawid chory oby nie okazało się jak w Pogoni że wszyscy chorzy bo cięzko będzie fizycznie wstać i walczyć o punkty

42            -2
~~~Konkord88
Kolanowirus
Nie było przypadkiem tak, że w okolicach lata mieliśmy ponad 20 przechorowanych przypadków w Wiśle i Cracovii ? To pół skladu powinno byc już odporne w tym sezonie, a drugie pół do domu i wrócą za tydzień-dwa. Nie widzę powodów do ekscytacji.

11            -31
~~~goal
Szkoda, że rzecznik prasowy informuje nas tylko o takich sprawach.
Zamiast przekazywać wiadomości o tym, co dzieje się w klubie na bieżąco. Przychodzi poniedziałek i jest cisza o tym, co dzieje się w klubie aż do konferencji przed weekendowym meczem. To powoduje, że ludzie w ogóle nie żyją Wisłą, jak to było jeszcze nie dawno. Potem przychodzi mecz, a na trybunach 5-7 tysięcy, bo nie ma tej atmosfery nakręcania się na mecz. Nie ma ludzi, nie ma pieniędzy, bo polityka informacyjna leży.

39            -2
~~~SMOK
Grypa, zwykła grypa
Przekonacie się, ze nic im nie będzie.

28            -52
~~~SMOK
Utrata węchu i smaki jednym z objawów
A czy to nie są objawy zwykłego kataru??

25            -36
Terminator2
Covidianie
To jest przykre, że tylu z Nas myśli, że ten wirus to apokalipsa i najlepiej pisać testament (choć po co, jak każdy umrze na tę zarazę). Aż nie chce się wierzyć, że w XXI wieku człowiek nie zaufa wiedzy, nie sprawdzi statystyk zgonów z lat ubiegłych, łyknie wszystko, co mówią w telewizji. A Ci, co mają pozytywny wynik - zapewne kolejny będzie negatywny, a jak nie, to będzie leżenie 7 dni w łóżku, aspiryna , wapno z witaminą C i może jakiś Gripex. I na tym się skończy. Lecz jednak są tacy, co liczą na rycerza na białym koniu, który przyniesie im słynną szczepionkę i na maseczki za 1,3 zł, które chronią przed wirusem. Masakra.

34            -38
~~~Smok
Terminator 2
To jest przykre, że tylu z Nas myśli, że ten wirus to ściema. Aż nie chce się wierzyć, że w XXI wieku człowiek słucha antyszczepionkowców, a nie zaufa wiedzy, nie posłucha co mówią lekarze - epidemiolodzy. Lecz są też tacy, co liczą na rycerza na białym koniu, który przyniesie im słynną szczepionkę i nie noszą maseczek. Masakra. A maseczka nie jest po to, by nas bezwzględnie ochronić. Wirusy są tak małe, że to niemożliwe oddychać w maseczce, która by powstrzymała całkowicie wirusa. Odsyłam do filmu "Epidemia" z Dustinem Hoffmanem. Tam sa pokazane kombinezony w stylu iście kosmicznym , z niezależnym systemem oddechowym, które powstrzymują wirusa. Maseczka nie chroni NAS przed wirusem, tylko INNYCH w przypadku, gdy już mamy COVID i go rozsiewamy. Bo bez maseczki siejemy na 3-5-8 m, a w maseczce ograniczamy zasięg NASZEGO wirusa do 1-2 m

18            -17
Terminator2
do Smok
Właśnie, film Epidemia opowiada o prawdziwym wirusie, który pojawiając się w latach 60 niesie za sobą prawdziwą, realną śmierć. A obecnie mamy wirusa, który leczy się sam (ile osób wyzdrowiało bez słynnej szczepionki), wirusa, o którym się ktoś dowiaduje, gdy zrobi testy i po paru dniach jest wyleczony. Wspominasz o lekarzach, jest też ich spora liczba, która trzyma się za głowę, gdy widzą, jaki marketing przez media ma Covid19. A w kwestii maseczek - mam nadzieję, że sam nie wierzysz w to, co napisałeś.

20            -12
~~~Smok
Terminator
Co do maseczek. Najlepsze antysmogowe zatrzymują około 95 procent PM 2,5. A wirus jest około 1000x mniejszy. Maseczka na wirusa miała by pory przez które ciężko by było wciągnąć powietrze. I po 5 minutach zatkała by się. Po za tym poczytaj jakie zwykłe choroby pozabijały Indian po zetknięciu z Europejczykami. EOT dla mnie oznacza koniec dyskusji. Bo nie z kim dyskutować.

8            -20
~~~Kivi
@Smok
Przestan pisac bzdury na temat maseczek, twoje wywody dawno zostaly obalone. Wirus sam nie lata, potrzebuje kropli by sie przeniesc, kropla jest duzo wieksza.

19            -4
~~~Wacu
Na Weselu
Byli w Truskolasach i ot cała tajemnica... Całe wesele na kwarantannie siedzi

5            -1