Piątek, 2 października 2020 r.

Informacja na temat biletów na mecz Wisły z Lechią

W związku z przełożeniem spotkania ligowego piłkarzy Wisły Kraków z Lechią Gdańsk, które odbyć ma się nie w niedzielę - 4 października, a w środę - 28 października, nasz klub przedstawia rozwiązania dla tych fanów, którzy nabyli na nie bilety.

Kibice, którzy są zdecydowani przybyć na stadion bez względu na zmianę terminu jego rozgrywania, mogą wejść na obiekt na podstawie zakupionego już biletu, który zachowuje swoją ważność (wymagana konieczność pobrania biletu z zakładki Twoje zakupy na stronie bilety.wisla.krakow.pl).

Jeżeli nie możesz zjawić się na meczu z Lechią, klub proponuje Ci uczestnictwo w spotkaniu: Wisła - Podbeskidzie (24.10) lub Wisła - Zagłębie Lubin (11. kolejka planowana na weekend 28.11). Po dokonaniu wyboru jednej z przedstawionych opcji prosimy o kontakt ze Strefą Kibica pod adresem: bilety@wisla.krakow.pl.

Jednocześnie prosimy, by karnetowicze, którzy zwolnili swoje miejsca na mecz z Lechią Gdańsk, a jednak będą chcieli pojawić się na stadionie w nowym terminie, również kontaktowali się w tej sprawie mailowo ze Strefą Kibica.

Dodatkowo przypominamy, że na stronie bilety.wisla.krakow.pl » wciąż można nabywać karnety w ramach III tury sprzedaży, która trwać będzie ostatecznie do dnia meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała, czyli do 24 października. Z kolei dystrybucja wejściówek na spotkanie z "Góralami" rozpocznie się 5 października.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?