Niedziela, 25 października 2020 r.

Fotogaleria z meczu: Wisła - Podbeskidzie

Trzeci mecz z rzędu zespół Wisły Kraków zakończył bez straty bramki, a po raz drugi z kolei wygrał - tym razem pokonując 3-0 ekipę Podbeskidzia Bielsko-Biała. A jak potyczka z "Góralami" wyglądała na zdjęciach - zobaczyć możecie w naszej fotogalerii. Zapraszamy!

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~krp
TRENER
Mam prośbę do naszego Kuby Prezesa - niech nie ''podpowiada ''niektórym młodszym zawodnikom , bo będą grać gorzej zamiast lepiej.Od tego jest TRENER.

2            -20
~~~Kibic20
Do... Krp
Co za różnica kto podpowiada, jak to zrobi z pożytkiem dla drużyny. Kuba może, bo jadł już chleb z niejednego pieca, wiesz o co chodzi, doświadczenie. Wreszcie pozytywnie, że doceniacie trenera, że koniec tego głupiego bluźnierstwa, przeżywania. Cieszy mnie to najwięcej, jako skromnego człowieka.

19            -2
~~~Realiata
Do krp
O czym Ty piszesz człowieku? W każdym klubie, w którym gra zawodnik o takim doświadczeniu jak Kuba wręcz oczekuje się ze będzie służył na boisku swoim doświadczeniem i podpowiedziami. Ramos, Terry, Chiellini, Hummels, Ronaldo, Luiz, Lewy w kadrze.. I to jest właśnie wartość dodana i dla zespołu i dla trenera. Niewyobrażalne wręcz aby pojawialy się oczekiwania aby taki zawodnik cicho biegał przy linii. Od kogo maja się młodzi uczyć jeśli nigdy np nie rozegrali meczu na wysokim międzynarodowym poziomie? Od Jana Tomaszewskiego i jego brawurowych niby ekspertyz

20            -2
~~~krp
kibic20
Oby tylko tego Yeboaha nie spalić , nie usztywnić , bo szkoda byłoby chłopaka.

10            -5
~~~Kibic20
Do... krp
Zaszkodzić możesz Ty kolego tym bezsensownym pisaniem. Mam nadzieję, że tego nie czytają zawodnicy, bo Kubie by przykro było, po twoim pisaniu.

13            -1