Poniedziałek, 26 października 2020 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Lechią

W czekającym nas już w środę spotkaniu z Lechią Gdańsk zespół krakowskiej Wisły wyglądać może kadrowo niemal identycznie, jak w sobotniej potyczce z Podbeskidziem Bielsko-Biała - poinformował na tradycyjnej przedmeczowej konferencji prasowej trener piłkarzy "Białej Gwiazdy" - Artur Skowronek.

- Wszyscy piłkarze, którzy grali w naszym ostatnim meczu, są do dyspozycji. Jeśli chodzi o resztę, to cały czas jest podobny proces treningowy. Jutro mamy jeszcze kolejny dzień i być może ktoś jeszcze do nas dołączy. Z bramkarzami jest podobna sytuacja i jutro będziemy mieli odpowiedź, czy zwiększy się nam pole manewru w kwestii bramkarza - mówił trener.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~~~poza mkrajem
Ale wtopa z bramkarzami
Własnie kłania się brak rezerw w 4 lidze. Broda, Kais Al-Ani wartościowi zawodnicy skreśleni bo .... Właściwie nie wiadomo. Finanse ? Wątpię. Jeżeli miesięcznie wywala się na pana "piłkarza ..." - tu proszę wpisać nazwisko - 50 000 pln to w podsumowaniu roku kwota gry rezerw w 4 lidze to śmiech. A jaka jest motywacja grających w rezerwach, walczących o pierwszy zespół nie trzeba mówić i gotowość zawodnika w rytmie meczowym bezcenna. Próby ratowania sytuacji przez zgłaszanie dzieci do gry to tylko maskowanie organizacyjnej nieudolności. Miejmy nadzieję że chorzy szybko wydobrzeją i wyminusują test ( nie tak jak ... którego + trzymał miesiąc). Młodzi bramkarze - kibicujemy Wam i Waszemu rozwojowi, ale jak się okazuje zdrowy rozsądek nie może zostać zastąpiony wiarą że "nam się to nie zdarza". Właśnie się zdarzyło. Nam, Wam, Wszystkim. I tylko głupcy nie wyciągną wniosków.

13            -17
~~~Name
Będąc poza krajem lepiej się dokształcić albo nie wypowiadać...
Broda jest piłkarzem Wisły, obecnie zarażonym Covidem. Al Kais Ani wartościowy? A w ilu meczach go widziałeś że tak się wypowiadasz? I jaki klub teraz on się na nim poznał, bo skoro taki wartościowy to zapewne co najmniej 1 ligowy.

20            -4
~~~Jarek
Bramkarze
Al-Kais Ani broni w Ślęzie Wrocław.

15            0
~~~Kibic20
Do name
Dobrze mu odpisałeś, niby kibic, a nie ma pojęcia, jakich mamy piłkarzy. A o tym co dobrze zarabia, dopóki nie mieliśmy zastępstwa za niego musiał grać, teraz chcieli żeby poszukał innego klubu, ale nie znalazł. To co mają go na bruk wyrzucić? Do końca kontraktu musi zostać? Trochę rozsądku, tylko trzymać kciuki, żeby następni nie zachorowali. Życzymy dużo zdrowia chłopakom!

11            -3