Wtorek, 27 października 2020 r.

Ekstraklasa: Trzech wiślaków w jedenastce kolejki

Ekstraklasa SA do najlepszej jedenastki 8. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, w której krakowska Wisła zmierzyła się z Podbeskidziem Bielsko-Biała, wybrała trzech zawodników "Białej Gwiazdy". Wyróżnienie to otrzymali - Michal Frydrych, Dawid Szot oraz Chuca.

Oto pełna "jedenastka" 8. kolejki:


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Tomasz
Po Frydrycha
Pewnie zaraz zgłosi się jakaś drużyna z zachodu i za grubsza kasę będą go chcieli odkupić. Patrząc na to tu i teraz wolałbym, żeby Buksa odszedł bo nie daje w tym momencie drużynie tyle ile Frydrych

22            -23
Kosmaty
@~~~Tomasz
Zupełnie się nie zgodzę. Z dwóch powodów. 1. Frydrych ma już swoje lata, konkretnie 30. Nie po takich zawodników zgłaszają się do ekstraklasy zachodnie kluby (wschodnie też nie). Kontrakt ma na 3 lata, więc bez zapłaty nikt go z Wisły nie puści, a patrząc na jego wartość dla drużyny Wiśle nie opłaci się go oddać za symboliczną kwotę. 2. Buksa o ile obecnie rzeczywiście nie daje drużynie tyle ile oczekuje się po takim talencie... to ma dopiero 17 lat, to dość oczywista sprawa. Druga sprawa, że tak młodzi piłkarze są mocno zależni od postawy reszty drużyny, a ta dopiero niedawno zaczęła grać solidniej, wcześniej generalnie zawodząc. U Buksy liczy się nie obecna, ale przyszła jakość, a ta będzie rosła. Dajmy mu czas, bez nakładania zbędnej dodatkowej presji, a to się opłaci, zarówno sportowo, jak i finansowo.

33            -3
~~~ł
.
@To masz problem

7            -1
~~~Maxel
Kosmaty pół żartem pół serio
Ansu Fati też ma dopiero 17 lat ?

4            -5
wilkrobert13 2
a.f?
a kto to jest bo chyba nie CR7?

0            -3